Jennifer Aniston i Brad Pitt uchodzili za jedną z gorętszych par na całym świecie. Zdawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich związku, jednak tak się stało, kiedy aktor poznał Angelinę Jolie. Po tym, jak Aniston i Pitt rozstali się, media często kreowały aktorkę na ofiarę, która została skrzywdzona i porzucona dla innej kobiety.

Media NISZCZYŁY związek Jennifer Aniston i Brada Pitta? Szczere wyznanie aktorki

Jennifer Aniston znów zakochana?

Jennifer znacznie dłużej niż Bradowi zajęło związanie się z kolejną osobą. Dopiero po roku zaczęto spekulować o jej rzekomych związkach. Jednak dopiero w 2009 roku aktorka potwierdziła, że jest w związku i wówczas ona i John Mayer pojawili się jako para na Oscarach. Ten związek niedługo po gali rozpadł się. Kolejnym oficjalnym związkiem Jennifer Aniston był ten z Justinem Therouxem, którego poślubiła w 2015 roku. W lutym 2018 roku, po dwóch i pół roku małżeństwa, ogłosili separację. 

Odkąd Aniston została singielką, a Pitt rozstał się z Jolie, pojawiała się masa spekulacji, że dawni małżonkowie znów do siebie wrócą. Zwłaszcza po gali SAG. Wygląda na to, że nic z tego, bo ponoć serce aktorki jest zajęte, ale chodzi o Brada. Jen ponoć spotyka się z Gerardem Butlerem, z którym przez chwilę spotykała się w przeszłości. I choć od dawna nie mieli ze sobą kontaktu, doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Dziewczyna Brada Pitta wygląda jak KOPIA Angeliny Jolie na najnowszych zdjęciach

Chemia między nimi jest nadal bardzo silna. Oboje póki co utrzymują wszystko na poziomie flirtu, zabawy, ale kto wie? – mówi informator magazynu Star.

To nie koniec doniesień! Ponoć aktorka randkuje nie tylko z Gerardem. Informator dodaje, że aktorka wpadła w wir randek i spotyka się m.in. z miliarderem, potentatem technologicznym, nauczycielem jogi, szefem kuchni i znanym sportowcem. Rzekomo przez te wszystkie spotkania nie ma czasu na korzystanie z mediów społecznościowych i dlatego ostatni wpis zamieściła 20 sierpnia… Wierzycie w te doniesienia?

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston w gorzkich słowach mówi o roli Rachel Green – zabraknie jej w odcinku specjalnym?

Jennifer Aniston jest na diecie ZONE – co je na śniadanie, obiad i kolację? (DIETY GWIAZD)

Gerard Butler przechodzi przez ulicę

Gerard Butler/fot. FORUM

Jennifer Aniston i Gerard Butler są parą?

Jennifer Aniston i Gerard Butler są parą?/fot. „Star”

Jennifer Aniston na spacerze

Jennifer Aniston/fot. FORUM