Jennifer Aniston (51 l.) nie przygląda się biernie sytuacji na świecie w czasie pandemii, tylko chce wykorzystać swoją sławę do szczytnych celów. Aktorka poinformowała fanów na Instagramie, że jej nagie zdjęcie trafiło na aukcję charytatywną. Jennifer ma na nim 26 lat i pozuje „w stroju Ewy” na czarno-białej fotografii.

Jennifer Aniston wymownym zdjęciem i środkowym palcem mówi „Bye” do koronawirusa

Naga Jennifer Aniston w wieku 26 lat

Jennifer Aniston ma rzesze fanów, wszystko dzięki kultowej roli Rachel w serialu „Przyjaciele”. Aktorka długo nie miała konta w mediach społecznościowych, a jej pojawienie się na Instagramie zablokowało serwis na jakiś czas. Aniston na samym Instagramie zgromadziła już 33, 8 mln. obserwatorów.

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba – Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Jennifer jest kolejną gwiazdą, która bardzo aktywnie zaangażowała się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa. Aniston poinformowała fanów, że na aukcję charytatywną wystawiono jej nagi portret, zrobiony przez sławnego fotografa Marka Seligera.

Aktorka wydawała się zachwycona tym pomysłem i zachęcała do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, z której pieniądze zostaną przekazane osobom, które bezpośrednio ucierpiały z powodu pandemii.

Mój drogi przyjaciel wystawił 25 portretów – w tym mój. 100% zysków z aukcji trafi do @NAFClinics, organizacji zapewniającej bezpłatne testy i opiekę w czasie pandemii w całym kraju. Link w moim bio, tam dowiesz się więcej o aukcji. Jeszcze raz dziękuje Markowi że mogę brać udział w tym wydarzeniu – napisała pod postem Aniston.

Jennifer przed obiektywem sławnego fotografa Marka Seligera: 

26-letnia Jennifer zapozowała nago – Aniston miała wówczas swoją słynną fryzurę „na Rachel” – którą kopiowało miliony kobiet na całym świecie. Zdjęcie zyskało status kultowego, a teraz można je wylicytować na aukcji charytatywnej, która wspiera osoby bezpośrednio dotknięte pandemią koronawirusa.

Naga Jennifer Lopez w wieku 26 lat.

Naga Jennifer Aniston w wieku 26 lat, fot.Instagram/jenniferaniston.

Oprócz portretu Jennifer Aniston, na aukcji można kupić zdjęcia innych gwiazd, jak Billie Eilish, Leonardo Dicaprio czy Snoop Dogga. 

Jak Wam się podoba Jen na tym portrecie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jolie i Aniston zapytane o ich pierwsze spotkanie. Ich wersje znacznie się RÓŻNIĄ

Jennifer Aniston przegrała pierwszy casting. Lepsza była aktorka POLSKIEGO pochodzenia

SZOK! Tak Angelina Jolie odbiła Brada Pita Jennifer Aniston

Jennifer Aniston w czarnej sukni na rozdaniu Złotych Globów.

Jennifer Aniston na czerwonym dywanie, fot.Forum/Reuters.

Jennifer Aniston w satynowej kreacji na czerwonym dywanie.

Jennifer Aniston, fot.Forum/Zuma Press.