Chris Hemsworth (39 l.) powiedział, że zwalnia tempo, ale nie przechodzi na emeryturę, po tym, jak dowiedział się, że jest bardzo narażony na chorobę Alzheimera. Mimo przerażającej diagnozy aktor ma 4 projekty w produkcji – w tym powrót do swojej postaci „Thora”. Chris Hemsworth ma również zagrać w filmie biograficznym o Hulku Hoganie.

Mama Liama i Chrisa Hemswortów wygląda jak ich siostra!

Jednak po zakończeniu pracy nad trwającymi filmami podobno nie planuje przyjmować wielu ról z powodu [dowiedzenia się o jego wysokim ryzyku] choroby Alzheimera. Nie zamierza jednak w żadnym przypadku przejść na przedwczesną emeryturę.

Przypominamy, że Chris Hemsworth odkrył, że jest bardzo narażony na tę chorobę podczas kręcenia swojego serialu dokumentalnego dla National Geographic i Disney+ „Limitless”.

Chris Hemsworth i ryzyku zachorowania na Alzheimera

Niedawno Chris Hemsworth powiedział magazynowi Glossy, że to nie jest diagnoza, tylko znak, że choroba neurodegeneracyjna jest bardziej prawdopodobna w jego przyszłości niż u większości ludzi.

To dlatego Chris Hemsworth nie będzie wychodził z siłowni

Większość z nas woli unikać mówienia o śmierci […] Aby nagle powiedzieć, że trasa, którą wyznaczyłeś może zmienić tor. To przerażająca. Ta twoja własna śmiertelność, wyznał aktor w wywiadzie.