Wersow i Friz, jedna z najpopularniejszych par influencerów pod koniec czerwca została rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę Maję, a narodziny ich dziecka to dla wielu jedno z największych wydarzeń tego roku. Na szczęście dla fanów Wersow i Friza, para nie kryje się ze swoim szczęściem i chętnie dzieli się absolutnie każdym fragmentem nowego życia z dzieckiem na pokładzie.

Wersow po raz pierwszy o POŁOGU: „Karmiłam Majusię i płakałam”

Wersow pokazuje brzuch po porodzie i cesarskim cięciu. Mówi o powrocie do formy

Jakiś czas temu Wersow w jednym z filmów na swoim kanale odpowiedziała na serię nurtujących fanów pytań związanych z jej ciążą i porodem. Okazało się, że influencerka mocno obawiała się, czy jej własny poród nie skończy się zagrożeniem dla życia matki lub dziecka, tak jak było to w przypadku jej mamy. Na szczęście obyło się bez problemów, a Maja przyszła na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Wersow przyznała też, że bardzo łagodnie znosi połóg, a jej ciało bardzo szybko wraca do formy:

Tak naprawdę już po dwóch tygodniach już zauważyłam, że ta waga mi spadła, ponieważ ubyło mi 10 kilogramów, więc to jest całkiem sporo. Ale te 5-6 kilogramów, które mi jeszcze zostały, to są te kilogramy, które faktycznie będę się starała zrzucić w najbliższym czasie, żeby powrócić do mojej formy sprzed ciąży.

Teraz świeżo upieczona mama pokazała jak wygląda jej brzuch po porodzie i cesarskim cięciu. Opublikowała na Instagramie relację, w której wrzuciła selfie w lustrze i napisała:

W ciąży nabrałam dużej pewności siebie i czułam, że mimo iż kilogramów mi przybywa, to czułam się bardziej kobieca. Powrót do formy po ciąży nie był łatwy, głównie psychicznie było ciężko przestawić się, że moje ciało wygląda inaczej. Nigdy wcześniej nie miałam nadmiaru kilogramów i raczej byłam zmobilizowana do tego, żeby trzymać formę. Po wyjściu ze szpitala po cesarce ten brzuch potrzebował czasu i szczerze mówiąc, mimo że położne powtarzały, że przy moim trybie życia i dyscyplinie uda mi się szybko wrócić do stanu sprzed ciąży, to i tak moje ciało było dla mnie niewiadomą. Teraz cieszę się z każdego małego sukcesu i daje sobie czas, bo wiem, że moje ciało przeżyło wiele i co najważniejsze przyniosło na świat moje małe cudo, jakim jest Maja.

Prezentując idealnie płaski brzuch, 27-latka przyznała, że jeszcze nie wróciła do formy i czeka na moment, gdy będzie mogła wrócić do ćwiczeń i pokazać efekty za jakiś czas:

Jeżeli chcielibyście, mogę o tym opowiedzieć szerzej na moim kanale YouTube, jak udało mi się w miarę możliwości wrócić do sylwetki sprzed ciąży, co było dla mnie najtrudniejsze i jak wyglądała moja sylwetka zaraz po porodzie. Jeszcze nie wróciłam w pełni do ćwiczeń, wiec już nie mogę doczekać się efektów za kilka miesięcy.

Nic tylko pozazdrościć dobrych genów?

IG: wersow

Wersow opowiada o porodzie i połogu: „Mogę robić już wszystko”

pasekkozak