Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostaną wkrótce rodzicami. Wiadomość o ciąży była niemałą kontrowersją ze względu na wiek pary. Przyszła mama skończyła 21 lat, a przyszły tata 23. Internauci uważali, że dziecko było nieplanowane… Para jednak zapewnia, że chcieli być młodymi rodzicami.

Ciąża Sylwii Przybysz

 Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem – napisała Przybysz.

Dzisiaj Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się z fanami płcią dziecka. Już nie długo na świat przyjdzie im córeczka.

Kochani, to już czas by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia🙆🏽‍♀️🤰🏽❤️ nie możemy się doczekać – napisała Sylwia na Instagramie.

Sylwia Przybysz potwierdza CIĄŻĘ

Sylwia Przybysz tą sukienką na pewno nie uciszyła plotek o ciąży. 22-letni youtuber zostanie ojcem?