Na galę Kobieta Roku Glamour 2023 w Warszawie zaproszone zostały największe osobowości show-biznesu. Na wydarzeniu pojawiły się m.in. Zuza Kołodziejczyk, Ada Fijał, Mery Spolsky, Karolina Pisarek, Maffashion, Joanna Jabłczyńska, a także Klaudia Halejcio. Gwiazdy telewizji i internetu spotkały się na evencie w Zamku Ujazdowskim.

Wysyp gwiazd na imprezie Kobieta Roku Glamour 2023: Joanna Brodzik, Aleksandra Kisio, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Domańska (FOTO)

Te gwiazdy zachwyciły stylizacjami na gali Glamour!

Podczas wydarzenia Kobieta Roku Glamour 2023 wyróżniono: pięć laureatek Kobiety Roku Glamour 2023, laureata nagrody Mężczyzna Roku Glamour 2023 oraz laureatkę specjalnej nagrody Glamour x Bottica. Podczas tak wyjątkowego wydarzenia na ściance mogliśmy zobaczyć tłumnie przybyłe gwiazdy. Każda kreacja była zachwycająca, jednak dwie z nich zdecydowanie zabrały cały blask fleszy.

10 lat Sinsay-Halloween Party. Klaudia Halejcio, Honorata Skarbek, dziewczyny z Love Island…

Na uznanie zasłużyła Klaudia Halejcio, która wybrała suknię niczym z bajki o Kopciuszku, choć w nowoczesnej wersji. Aktorka postawiła na klasycznie ulizane włosy do tyłu oraz długie srebrne kolczyki i jasne buty. Sukienka, choć niebieskim kolorem nawiązywała do bajkowej scenerii, wykonana była z jeansu z rozcięciem na nogę. Influencerka wybrała również nieoczywisty dodatek w postaci rękawiczek. Wszystkie elementy ubioru Klaudii Halejcio złożyły się na nowoczesną adaptację klasyki.

Maffashion sprzedała dom, który budowali z Fabijańskim. Mówi o przeprowadzce do nowego lokum

Drugą osobą, która zdecydowanie idealnie wpasowała się w charakter gali, była Julia Kuczyńska. Influencerka postawiła na czerń połączoną z różem, która współgrała z całą paletą kolorów Glamour. Blogerka modowa wybrała małą czarną, na którą założyła różową marynarkę. Całość stylizacji dopełniły czarno złote szpilki i kolczyki.

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, fot: AKPA

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio, fot: AKPA

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska, fot: AKPA

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska, fot: AKPA

Martyna Kaczmarek

Martyna Kaczmarek, fot: AKPA

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek, fot: AKPA