Na świecie jest pewnie wiele osób, które czekają na dzień, kiedy Bianca Censori (29 l.) pojawi się na ulicy całkowicie naga. Małżonka Kanye Westa jest na dobrej drodze, bo w mikroskopijnych ubraniach pozostawia niewiele wyobraźni.

Para została sfotografowana, gdy wychodziła z budynku w West Hollywood w Kalifornii, gdzie projektantka Yeezy miała na sobie mikrospódniczkę ze stringami, które całkowicie odsłoniały jej pośladki. Odważną stylizację połączyła z trójkątną góra od srebrnego bikini. Na nogach zaś miała delikatne sandałki na obcasie.

Bianca Censori sprawi, że podkolanówki w tym stylu będą sexy?

A zaledwie 2 dni temu Bianca Censori pojawiła się na ulicy w neonowych rajstopach, bez bielizny, które miała opuszczone tak nisko, że odsłaniały jej pośladki.

Bianca Censori enjoying her ice cream

Bianca Censori nadal nie uznaje „ubrań”

Okazuje się, że nikt nie zmieni jej zdania na temat noszenia „klasycznych ubrań”. Celebrytka nie przejmuje się grzywnami, mandatami i groźbami prawnymi za publiczny ekshibicjonizm. Nie przejmuje się również opinią publiczną i tym, co myślą jej rodzice.

Ojciec Bianki Censori chce konfrontacji z Kanye Westem

Niedawno w sieci pojawiły się informacje, że jej ojciec Leo Censori jest mocno zniesmaczony tym, jak wygląda jego córka. Oskarżył również Kanye Westa, że paraduje z nią jak z „pokazowym kucykiem”. W przeciwieństwie do niego matka Bianki Censori nie ma nic przeciwko, bo była dwukrotnie sfotografowana z półnagą córką w towarzystwie Kanye Westa, a nawet Kim Kardashian.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Bianca Censori Kanye West