Lady Gaga już raz była w ciąży według mediów. Po premierze filmu „Narodziny gwiazdy” cały świat pisał o jej romansie z Bradleyem Cooperem, a zaraz potem, że para spodziewa się dziecka. Artyska zazwyczaj nie odnosiła się do plotek, ale tym razem zrobiła wyjątek – napisała na Twitterze, że jest w ciąży i urodzi nową płytę.

Lady Gaga jest w ciąży?

Lady Gaga w ciąży, ale nie z Bradleyem Cooperem. Tylko ona mogła to napisać

Po roku plotki o ciąży Lady Gagi pojawiły się na nowo, odkąd wyszło na jaw, że spotyka się z biznesmenem, Michaelem Polansky – polscy fani doszukują się w nowym partnerze artystki polskich korzeni ze względu na nazwisko.

PRZEJMUJĄCE słowa Lady Gagi. „Zostałam wielokrotnie zgwałcona”

Według magazynu „New Weekly”, Lady Gaga od dawna chciała zostać matką i zaczęła szukać dawcy nasienia i znalazła – Michael’a Polansky’ego

Lady Gaga zawsze chciała być matką. Teraz czuje, że to odpowiedni moment na dziecko. Polansky wydaje się szczęśliwy, że będzie ojcem – zdradza informator w  magazynie „NW”.

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

 

Kim jest Michael Polansky?

Według profilu na „Linkedin„, Michael Polansky uczył się na Harvardzie od 2002 do 2006 roku – studiował matematykę i informatykę. Założył firmę Parker Group, która zajmuje się przedsięwzięciami w nowych mediach – inteligentne wydawnictwo, i publikacje online.

Poza tym był współzałożycielem między innymi: ArsenalBio – firma odkrywająca, rozwijająca i komercjalizująca terapię komórek odpornościowych, Able –  produkcja produktów cyfrowych, czy Wishbone – wyposażenia dla studentów akademickich w dziadzinie sztuki, medycyny i technologii.

Link do profilu na „Linkedin„, Michael’a Polansky TUTAJ.