Nie oglądaliście ich rozdania w telewizji?

Kozaczek zapewni wam skrót wszystkiego. Gotowi? Prezentujemy Telekamery w kropelce.

Zaczniemy od duetu Cichakiel. Polska dorobiła się swojej Brangeliny, więc trzyma się jej kurczowo – w taki oto sposób swoim tańcem Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uświetnili rozpoczęcie gali.

Drugą gwiazdą trzymaną łapczywie przez polskie media jest Grażyna „Torbina\” Torbicka. Znana bardziej jako konferansjerka niż dziennikarka, widziana częściej w rozpuszczonych włosach, niż w eleganckich koczkach. A szkoda – Kozaczek marzy o tym, aby zobaczyć panią Grażynkę w elegancko upiętych puklach. Tak dla odmiany.

Torbinie partnerował Cezary Pazura, który na swoje nieszczęście musiał sypać tekstami układanymi przez kogoś z typowo angielskim poczuciem humoru. Królowa angielska może by się pośmiała.

W takich sytuacjach Kozaczek zaczyna marzyć o tym, by konferansjerom kiedyś zgubiły się wszystkie notatki, bo w końcu lepszy już twórczy bałagan niż śmiech sali, który rozlega się na sali dopiero głuchą minutę po zakończeniu dowcipu.

Co do samych nagród, to lista laureatów przestawia się następująco:

Informacje: Kamil Durczok – \”Fakty\”
Publicystyka: Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski – \”Teraz My!\” (TVN)
Rozrywka: Szymon Majewski – \”Szymon Majewski Show\” (TVN)
Serial obyczajowy: \”Magda M.\”
Serial kryminalny: \”Kryminalni\”
Serial komediowy: \”Niania\”
Aktorka: Joanna Brodzik – \”Magda M.\”
Aktor: Paweł Małaszyński – \”Magda M.\”, \”Oficerowie\”
Kabaret: Ani Mru Mru
Muzyka: Piotr Rubik

Dla nas jednak sprawa statuetek i zaproszonych gości jest kwestią drugorzędną, jako że każdy ma swoje własne typy. Kozaczek wygłodniałym okiem przeglądał jednak zdjęcia zaproszonych na galę gwiazd i gwiazdek, a wszystko to w poszukiwaniu inspiracji.

Niestety, nieodnalezionych…

Przede wszystkim dlatego, że nasze rodzime celebrities są wyjątkowo zachowawcze jeśli chodzi o modę.

Te natomiast, które odważą się na krok niezgody z powszechnymi gustami, owszem, krok robią, ale niekoniecznie do przodu.

Mowa np. o Ewie Kasprzyk, której jarzębinowe korale i lamparcia sukienka okazały się być nie do końca trafnym wyborem. Przynajmniej nie w tym wieku i nie przy takiej okazji.

Rozczarowaniem wieczoru okazała się Renata Dancewicz – tutaj powstrzymamy się od komentowania kreacji. Prawdziwą złośliwość zostawiamy komu innemu. No, może napiszemy tylko, że staraliśmy się znaleźć jakąś zaletę, element piękna w stroju… Skończyło się na stwierdzeniu, że przynajmniej panowie nie byli w jej towarzystwie rozproszeni nadmiarem uroku.

Oczywiście od każdej reguły są wyjątki. I tak w tym wypadku nasze typy to Agnieszka Włodarczyk i Agnieszka Dygant. Imienniczki wystąpiły w kreacjach o fioletowym odcieniu, przy czym panna Włodarczyk ujęła nas szczególnie nieszablonowym zestawieniem złota i fioletu. Oczywiście jest to rzecz gustu, ale my doceniamy tę – naszym zdaniem udaną – próbę łamania dominacji galowej czerni.

Oczywiście są gusta i guściki. Każdy ma prawo do własnego zdania. Czytelnicy mają zatem do dyspozycji komentarze, do oglądania fotki i materiały video.

\"telekamery \"telekamery
\"telekamery \"telekamery
\"telekamery \"telekamery
\"ktelekamery \"kolekcja
\"telekamery \"telekamery
\"telekamery \"telekamery
\"telekamery \"telekamery