Thomas Markle udzielił telewizyjnego wywiadu. Nie może ZNIEŚĆ decyzji córki: „Nie kupuję tego”

Meghan Markle znowu musi słuchać nieprzychylnych uwag ze strony rodziny.

Thomas Markle udzielił telewizyjnego wywiadu. Nie może ZNIEŚĆ decyzji córki: „Nie kupuję tego”
/ 27.01.2020 /

Thomas Markle znowu dał córce w kość. Dzisiaj udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu w Good Morning Britain. Powiedział, że decyzja Meghan i Harry’ego jest żenująca i szkodliwa dla rodziny królewskiej.

Thomas Markle o córce. Udzielił wywiadu w telewizji

Para książęca Sussex tłumaczy decyzję tym, że była atakowana przez media, a Meghan musiała jeszcze walczyć z hasłami rasistowskimi. Thomas Markle jest pewien, że córka nie była atakowana przez kolor skóry.

Nie kupuję tego. Z Meghan nigdy nie było problemów w związku z jej rasą. Myślę, że Anglia jest pod tym względem o wiele bardziej liberalna niż Stany Zjednoczone. Nie sądzę, żeby była szantażowana ze względu na rasizm – mówił.

Nie ukrywa, że jest trochę zażenowany i żal mu Królowej, a opuszczenie rodziny królewskiej było najgłupszą i nieprzemyślaną rzeczą, jaką mogli zrobić.

Prowadzący program zapytali, czy walka z ochroną środowiska, a jednocześnie korzystanie z prywatnych samolotów jest hipokryzją. Tata Meghan bez zastanowienia odpowiedział, że jest to na pewno hipokryzja:

Jeśli publicznie do czegoś nawołujesz, to jesteś za to odpowiedzialny. Weźcie przykład ze swojego brata Williama i korzystajcie z publicznego transportu – stwierdził.

Thomas Markle zapowiedział, że teraz co miesiąc planuje udzielać wywiadu, bo ma nadzieję, że dzięki temu córka się do niego odezwie. Dodaje, że nawet matka Meghan, Doria Regland go unika, bo pewnie jej tak kazano.

Prowadzący zapytał, co powiedziałby Meghan, gdyby oglądała dzisiejszy program.

Powiem jej:„Kocham cię, usiądźmy i opracujmy to, a do Harry’ego: „Zejdź na dół, do mnie i  porozmawiamy”. 

Nie wiadomo jeszcze, czy Thomas dostał pieniądze za ten wywiad, ale mówi się, że dostał 7500 funtów za pojawienie się w serialu dokumentalnym Channel 5.

 REUTERS/Phil Noble

MoD / Reuters / Forum

Dominic Lipinski/Pool via REUTERS

POLECANE DLA CIEBIE