Dagmara Kaźmierska zasłynęła jako główna bohaterka programu „Królowe życia”, w którym widzowie pokochali ją za szczerość i spontaniczność. Potem wyszło na jaw, że ciągnie się za nią kryminalna przeszłość – Dagmara została skazana za sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, a jej były mąż i ojciec syna Conana odsiadywał wyrok w związku z zarzutem morderstwa gangstera Dariusza „Szpili” w 2001 roku. Gdy Dagmara trafiła za kratki na 14 miesięcy, jej jedyny i ukochany syn Conan miał wówczas 8 lat. Po wyjściu z więzienia rozstała się ze swoim partnerem i zostawiła swoją kryminalną przeszłość za sobą, choć nigdy nie udawała, że jej nie było. Wydała nawet autobiografię, w której opowiedziała szerzej o tym mrocznym okresie swojego życia.

Dziś Dagmara jest znana przede wszystkim dzięki swojemu Instagramowi, na którym pokazuje swoją codzienność, odpowiada na pytania fanów i chwali się coraz to nowymi zabiegami medycyny estetycznej. Obecnie znów jest o niej głośno za sprawą ostatniego reality show „Dagmara szuka męża” emitowanego na antenie Polsatu oraz nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, w którym celebrytka bierze udział, a na parkiecie wywija u boku Marcina Hakiela.

Rafał Maserak o występie Dagmary Kaźmierskiej. Jest ZA MAŁO wulgarna?! (WIDEO)

Znany TikToker bierze pod lupę butik Dagmary Kaźmierskiej. Sugeruje, że sprzedaje podróbki?

Teraz w mediach wybuchła nowa afera, gdy znany influencer modowy wziął pod lupę prowadzony przez Kaźmierską butik, w którym gwiazda „Królowych życia” sprzedaje znane drogie i luksusowe marki. TikToker Matěj znany pod pseudonimem @czech_guy_in_warsaw poddał w wątpliwość, czy sprzedawane przez Dagmarę rzeczy są oryginalne:

Dagmara Kaźmierska i jej butik. Intrygują mnie te wybitnie wysokie ceny. Ale jak dobrze wiemy, premium i luksus się cenią – powiedział na wstępie Matěj. Po chwili zaprezentował screena z live’a, na którym widać Kaźmierską prezentującą czerwony portfel „Louis Vuitton”. – Tutaj portfel z Louis Vuitton za jedyne 450 złotych. To kosztowało ponad tysiąc – podsumował, wskazując na swoją bransoletkę tej samej marki.

Dalej kontynuował:

Cytuję: „Pie*dolnik za 250 złotych” Taki Chanel’owski ten pie*dolnik. Frapujące także było obuwie marki Versace. Zastanawia mnie, kto to nosi, ale przecież moda nie zna granic. Jak widać, nie ma też granic w inspirowaniu się takimi markami jak Gucci – wymieniał.

Następnie influencer zaprezentował fragment live’a, na którym Kaźmierska nie przebierając w słowach próbuje sprzedać oryginalny komplet:

800, dzisiaj daje go za 300 niech idzie w ch*j. Niech ja jego nie widzę – mówi na nagraniu „Królowa życia”, a Matěj komentuje: Sweter z Versace za 300 złotych?! Naprawdę? Moi drodzy to nie jest Givenchy, to jest Gil Santucci, a Gil Santucci się ceni. W końcu to są tylko zawijast w drugą stronę. Kogo to interesuje.

Na sam koniec TikToker postanowił dać Kaźmierskiej dobrą radę:

Nigdy w życiu bym tego nie kupił. Dla mnie jest to bazar. Nie mniej decyzję pozostawiam wam, a pani Dagmarze rekomenduję włączenie progu wieku, ponieważ tych wulgaryzmów słuchają dzieci, które mają 7, 10, 12 lat. Ja mam 22 i dla mnie to za dużo – podsumował.

Zgadzacie się z nim?

TikTok: @czech_guy_in_warsaw

TikTok: @czech_guy_in_warsaw

TikTok: @czech_guy_in_warsaw

TikTok: @czech_guy_in_warsaw

Dagmara Kaźmierska jako temperamentna Grażyna w 'Pamiętnikach z wakacji’ (WIDEO)

@czech_guy_in_warsaw DAGMARA KAŹMIERSKA I JEJ BUTIK 😮‍💨 TO PRZESADA⁉️ #fyp #dc #dlaciebie #foryou #moda #fashiontiktok #fashion ♬ dźwięk oryginalny - Matěj - FashionGuy

pasekkozak

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska o dramatycznym stanie nóg: „Ledwo stoję!”. Zatańczy z synem Conanem?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska szuka męża w programie. Będzie ślub na wizji?

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA