W niedzielę 3 lutego swoją premierę miała 14. edycja „Tańca z Gwiazdami”, na którą wszyscy czekali. Show po dwóch latach wróciło w zupełnie nowej odsłonie na antenę Polsatu i mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze występy wszystkich par. Oczy wielu zwróciły się w szczególności ku najbardziej nietypowej parze wieczoru – Dagmarze Kaźmierskiej z „Królowych życia” i Marcinowi Hakielowi. Tancerz po 15 latach zdecydował się wrócić na parkiet i sięgnąć po zwycięstwo, jednak jego ambicje szybko przygasły, gdy ogłoszono, że jego partnerką zostaje kontuzjowana Dagmara. Gwiazda „Królowych życia” kilka lat temu uległa wypadkowi samochodowemu, w którym mocno ucierpiały jej nogi. Konieczne były operacje i długa rehabilitacja. Po ogłoszeniu tej nietypowej pary, w mediach szybko pojawiły się doniesienia o „konflikcie” między Hakielem i Kaźmierską – obydwoje mieli być bardzo niezadowoleni z tego, że przyjdzie im razem występować.

Szybko okazało się jednak, że Marcin i Dagmara zapałali do siebie dużą sympatią i świetnie się dogadują, zarówno na treningach jak i występac. Niestety, ze względu na swoją kontuzję, gwiazda „Królowych życia” nie jest w stanie dawać z siebie 100% na parkiecie, co nie umyka jurorom, którzy za każdym razem bezlitośnie oceniają występy pary, dając im niskie noty.

Conan Kaźmierski ostro o krytyce jurorów po występie mamy! (WIDEO)

Rafał Maserak ocenia występy Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z Gwiazdami”. Chce żeby poszła na całość

W minioną niedzielę widzowie mieli okazję oglądać czwarty odcinek 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”, w którym nieoczekiwanie odpadły aż dwie pary – z programem pożegnali się Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz oraz Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski. O główną nagrodę ku zaskoczeniu wielu dalej walczą jednak Kaźmierska i Hakiel.

Po występach redaktor Kozaczka miał okazję porozmawiać z jednym z jurorów – Rafałem Maserakiem, który od 2005 roku jest nieodłączną częścią „TzG”, a przez wiele lat pozostawał trenerem gwiazd. Zapytaliśmy go, czy jego zdaniem znana ze swojego ciętego języka i dominującego charakteru Dagmara nie była aby „zbyt wulgarna” w swoim kolejnym występie, podczas którego świeciła również odważnym, głębokim dekoltem. Okazuje się, że Maserak ma zupełnie przeciwne zdanie w temacie i wciąż czeka, aż „Królowa życia” pójdzie bardziej na całość:

Za mało, w tym przypadku było akurat za mało i ja wymagam od Dagmary więcej, z tego względu, że na co dzień widać jaką ona jest kobietą, jest taka „hej do przodu”, wygadana, riposty fajne daje, a tu w tańcu jest troszkę taka za bardzo zachowawcza. Ja bym bardziej na ostro poszedł, żeby ona poszła na całość, a nie taka była zachowawcza.

Rafał Maserak zachwycony występem Roksany Węgiel! „Jest bardzo zdolną tancerką” (WIDEO)

Jednocześnie po krótkiej refleksji podzielił się z nami swoimi przemyśleniami i zasugerował, że być może Kaźmierska w programie świadomie pokazuje swoje zupełnie inne, bardziej wrażliwe oblicze:

Ale z drugiej strony może to też jest ciekawe, bo patrzymy na nią z innej strony. Że tak naprawdę widać, że też ma w sobie jakąś wrażliwość, a nie jest po prostu „Dagmarą”.

Na koniec odpowiedział na zarzuty, jakoby jury zbyt ostro i negatywnie oceniało każdy kolejny występ Dagmary i Hakiela. Rafał Maserak podkreślił, że zdaje sobie sprawę z kontuzji celebrytki, która uniemożliwia jej zbyt gwałtowne popisy taneczne, jednak podkreślił, że są jeszcze inne sposoby, by zrobić dobre show:

Nie, wydaje mi się, że ona wie też, że też ma jakieś takie warunki, że do końca nie może pokazać się na maxa, ale można pokazać w emocjach, w twarzy, w ciele. Nie trzeba nogami dużo robić, można to zagrać fajnie mową ciała.

Dagmara Kaźmierska o ocenie jury po występie w TzG i swojej kontuzji: „To dramat, nie ma co mówić”

pasekkozak

Rafał Maserak o Dagmarze Kaźmierskiej

scena z: Rafał Maserak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Tomasz Wygoda, Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA