Kate Middleton (41 l.) po raz pierwszy od miesiąca zrezygnowała ze swoich ulubionych marynarek i żakietów, by założyć wygodną kamizelkę wełnianą i szare spodnie, które połączyła z białą koszulą i czółenkami na niewysokim słupku. Tak ubrana pojawiła się w środę w ukraińskim domu kultury w Bracknell w Anglii.

Księżna Kate ciągle w tym samym, jej stylistka jej nienawidzi

Księżna, która ostatnio pokochała spodnie w stylu lat 70. z szerokimi nogawkami, tym razem wybrała model marki Sezane (ok. 740 złotych), te połączyła ze śnieżnobiałą koszulą i szarą kamizelkę sweterkową marki Cefinna (ok. 830 złotych). Czy któraś skusi się na ten element garderoby tej jesieni?

Przyszła królowa założyła też parę kraciastych szpilek J. Crew, które ma od 2016 roku. Całość uzupełniła perłowymi kolczykami brandu Shyla (ok. 350 złotych), które ostatnio często nosi.

Księżna Kate w modnych szarościach na jesień 2023

Księżna w ośrodku pomocy dla Ukraińców, pomagała pakować pudła z żywnością i zaopatrzeniem dla osób nadal mieszkających na objętej wojną Ukrainie. To nie pierwszy raz, kiedy Kate Middleton okazuje swoje wsparcie dla Ukrainy.

Księżna Kate szykownie w marynarce z Zary

Jej środowe wystąpienie oznacza, że po raz 9. z rzędu założyła spodnie na publiczne wydarzenie, co stanowi wyraźną zmianę w jej zwyczaju noszenia sukienek i spódnic. Jak wam się podoba nowy styl przyszłej królowej?

 

Księżna Kate i książę William fot. PA Images / Forum

Księżna Kate fot. Backgrid UK / Forum

Zobaczcie więcej zdjęć księżnej Kate w galerii: