Artur Żmijewski (53 l.) od wielu lat jest w związku małżeńskim z Pauliną. Para nie afiszuje się ze swoim uczuciem i nie pozuje na okładkach kolorowych magazynów przy każdej większej okazji w ich życiu. Zdarza im się jednak od czasu do czasu pojawić na branżowej imprezie. Tak właśnie było podczas rozdania Orłów 2020.

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny a była żona flirtuje z nim na Instagramie „No No taki byłeś jak się poznaliśmy”

Artur Żmijewski z żoną na Orłach

Aktor i jego ukochana poznali się jeszcze w czasach liceum, a w 1992 roku pobrali się i do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Żmijewscy doczekali się też dzieci – 27-letniej Ewy, 20-letniego Karola i 18-letniego Wiktora. Żmijewskiemu bardzo dobrze wychodzi łączenie życia prywatnego i zawodowego. Jak przyznał kiedyś w „Playboyu” to dzięki zasadzie, którą przyjął.

Przyjąłem zasadę, żeby być jak najbardziej normalnym. To znaczy – gdy wracam do domu z planu czy ze sceny, nie opowiadam o swojej robocie. Ona zostaje za drzwiami. Po co mam kogokolwiek obciążać swoimi stresami? Zresztą żona często ma o to pretensje. Oczywiście nie zawsze moja taktyka wychodzi, bo jak jest tekst do poduczenia, trzeba zamknąć się w gabinecie lub kiblu. W zależności, gdzie wygodniej – mówił w 2007 roku w „Playboyu”.

Mikołaj Roznerski w sutannie – zobaczcie, jak wygląda w roli księdza (ZDJĘCIA)

Żona aktora nie jest związana z mediami. Paulina Żmijewska aktywnie działa w Legionowie, w którym z jej inicjatywy została założona Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe i Niepubliczne Przedszkole „Chatka Puchatka”. I choć z mężem dość rzadko pojawia się na ściankach, to zdaje się, że obecność fotoreporterów nie jest jej straszna, bo zawsze chętnie i z uśmiechem przed nimi pozuje.

ZOBACZ TEŻ:

Hailey Bieber zasłużyła na tytuł SUPER ŻONY. Modelka przygotowała romantyczny wieczór na urodziny męża

Bartosz Żukowski toczy zażartą batalię sądową z żoną Ewą Coll. Aktor zasypał ją oskarżeniami „Ja tego tak nie zostawię”

Izabela Janachowska ROZSŁAWIŁA swojego męża biznesmena (WIDEO)

Artur Żmijewski z żoną/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Artur Żmijewski, Paulina Żmijewska/fot. Podlewski/AKPA

Paulina Żmijewska, Artur Żmijewski/fot. Baranowski/AKPA

Artur Żmijewski, Paulina Żmijewska/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA