Tomasz Kammel jest popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Od 1997 roku jest związany z Telewizją Polską, gdzie prowadził programy takie jak „Pytanie na śniadanie”, „The Voice of Poland”, „The Voice of Kids” czy „The Voice of Senior”.

Prócz tego na swoim koncie ma współpracę z wieloma stacjami radiowymi oraz przelotną relację z Polsatem. Dziennikarz razem z Piotrem Kraśko i Robertem Kroolem wydał również książkę „Dyskretny urok wystąpień publicznych”, a od niedawna prowadzi dodatkowy biznes w postaci produkcji i sprzedaży skarpetek.

Znana influencerka sprzedaje zdjęcia STÓP, by POMÓC Ukraińcom!

Tomasz Kammel chce wesprzeć Ukraińskie dzieci w NIECODZIENNY sposób

Tomasz Kammel chętnie angażuje się w różne akcje społeczne – był pomysłodawcą Stowarzyszenia Misie Ratują Dzieci oraz wziął udział w kampanii „Zwolnij. Szkoda życia”. Nie dziwi więc nikogo, że w obliczu wojny na Ukrainie również tu postanowił włączyć się do pomocy. 21 marca z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa nazywanego też Dniem Kolorowej Skarpetki, prezenter na swoim Instagramie zapowiedział, że cały marcowy dochód ze sprzedaży skarpetek swojej firmy przeznaczy na fundację wspierającą ukraińskie dzieci z zespołem Downa:

Dzisiaj to szczególnie ważny dzień, dla poważnych producentów skarpet. 21 marca — dzień kolorowej skarpety, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. Cały dochód ze sprzedaży skarpet Kammelove by Mozz w marcu popłynie do ukraińskiej fundacji opiekującej się dziećmi z zespołem Downa.

Jak się jednak okazuje, sprawa może nie być taka prosta, ponieważ Tomasz Kammel przyznał, że…nie znalazł jeszcze takiej organizacji na Ukrainie. Wystosował więc prośbę do swoich obserwatorów:

Tylko najpierw muszę ją znaleźć. I tu prośba do Was – znacie, podpowiecie?

Tomasz Kammel wspiera Ukraińskie dzieci skarpetkami

Instagram: tomaszkammel

Tomasz Kammel wspiera Ukraińskie dzieci skarpetkami

Instagram: tomaszkammel

Tomasz Kammel wspiera Ukraińskie dzieci skarpetkami

Instagram: tomaszkammel

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres [email protected] ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Tak mieszka Tomasz Kammel. Luksusowy apartament z bajecznym widokiem na Warszawę

Tomasz Kammel w masce na oczach krytykuje Polaków. Zarzuca im bezmyślność w pandemii

scena z: Tomasz Kammel, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Tomasz Kammel PODLIZUJE się Kurskiemu. „Proszę wspomnieć, że ja dziś o nich mówiłem”

Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel/fot. AKPA

Prowadzący "Dance Dance Dance"

Tomasz Kammel, Tamara Gonzales Perea/fot. Jan Bogacz/Natasza Młudzik/TVP