Tomasz Kammel był prowadzącym wielkanocny koncert Anderi Bocellego, który wystąpił na zaproszenie TVP 1. Prezenter postanowił wykonać głęboki ukłon w stronę obecnego na sali Jacka Kurskiego i jego ciężarnej żony Joanny.

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej. Tego wpisu szybko POŻAŁOWAŁA

Andrea Bocelli w TVP

Koncert włoskiego śpiewaka był jedną z najgłośniejszych realizacji Telewizji Polskiej ostatnich miesięcy. Widowisko zatytułowane „Cud życia” w bezpośredni sposób odwoływało się do osobistych przeżyć tenora. Matka Andrei Bocellego, spodziewając się dziecka, dowiedziała się, że chłopiec przyjdzie  z wadami i mogła zdecydować się na usunięcie ciąży. Kobieta postanowiła urodzić, dając w ten sposób światu utalentowanego muzyka. Jak można się domyślać, historia Bocellego posłużyła upolitycznionej telewizji do promocji idei całkowitego zakazu aborcji.

Tomasz Kammel jako weteran TVP wie, że warto żyć blisko z prezesem, dlatego otwierając koncert, zwrócił się bezpośrednio do obecnego na sali Jacka Kurskiego. Szefowi Tomasza Kammela towarzyszyła jego pierwsza – w świetle prawa kanoniczego – żona. W związku z tym, że koncert nagrywano wcześniej, Joanna Kurska była w zaawansowanej ciąży. Prezenter postanowił wykorzystać obecność szefa do zdobycia dodatkowych punktów ze sprawowania.

Tomasz Kammel poucza ekspedientkę, bo nie chciała podgrzać mu rogala! Fani dziennikarza niezbyt zadowoleni

Bocelli zatytułował swój koncert „cud życia”. I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice – Joanna i Jacek Kurscy – powiedział Tomasz Kammel.

Gdyby komuś umknęły życzliwe słowa dziennikarza skierowane w stronę szefa, dziennikarz postanowił jasno i wyraźnie zaznaczyć swoją sympatię dla prezesa TVP, prosząc, aby dziecko Kurskich usłyszało o jego istnieniu.

Tym wszystkim cudom, jak się już urodzą, to proszę wspomnieć, że ja o nich dzisiaj mówiłem – ogłosił Tomasz Kammel.

Seksowna Anna Mucha w przyłbicy ignoruje pytanie Kammela w Pytaniu na śniadanie (ZDJĘCIA)

Myślicie, że kariera dziennikarza w TVP będzie trwała wystarczająco długo, aby dziecko prezesa mogło usłyszeć tę wzruszającą historię?

 

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Tomasz Kammel na scenie

Tomasz Kammel/fot. AKPA

Tomasz Kammel świętuje 18-tkę "Pytania na Śniadanie"

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. AKPA/AKPA