Tristan Thompson (28 l.), były partner i ojciec córki Khloe Kardashian (35 l.), ma również syna Prince’a z poprzedniego związku. Ostatnio coraz częściej go pokazuje. Tym razem wrzucił jego zdjęcie z okazji trzecich urodzin. Chłopiec jest bardzo podobny do taty.

Tristan Thompson napisał na Instagramie post WYCHWALAJĄCY Khloe Kardashian

Tristan Thompson pokazał syna

Zanim Tristan związał się z Khloe, spotykał się z modelką Jordan Craig. Owocem ich miłości jest syn Prince. Khloe nie raz była oskarżana o rozbicie poprzedniego związku koszykarza. Ona jednak twierdzi, że nie odbiła nikomu partnera, a ich relacja rozpadła się dużo wcześniej.

True Thompson, córka Khloe Kardashian, to cały tata! (ZDJĘCIA)

Tristan rozstał się zarówno z matką swojego syna, jak i córki. Nie zapomina jednak o swoich dzieciach. Z okazji 3. urodzin syna opublikował jego zdjęcie i emocjonalny wpis:

Wszystkiego najlepszego dla mojego małego chłopca Prince’a. Masz już 3 lata. Pamiętam, jak Cię trzymałem, kiedy się urodziłeś i mówiłem Ci, jak niesamowitym jesteś dzieckiem. Każdego dnia wciąż mnie zaskakujesz tym, jak się rozwijasz, swoją miłością i wielkim sercem. Twój uśmiech rozjaśnia każdy pokój, w którym się znajdujesz. Codziennie dziękuję Bogu, że wybrał mnie na Twojego ojca.

Syn Tristana Thompsona, Prince:

Jordyn Woods i Tristan Thompson NA TEJ SAMEJ imprezie (ZDJĘCIA)

W komentarzach internauci piszą, że chłopiec jest bardzo podobny do taty. Ciężko się z tym nie zgodzić! Podobnie jest z jego córką True – również wdała się w ojca.