Jennifer Aniston (50 l.) do tej pory konsekwentnie odmawiała prowadzenia mediów społecznościowych. Aktorka szanowała swoją prywatność i nie miała ochoty oddawać resztek swojego prywatnego świata na pastwę social mediów.

Aż do tego tygodnia – kilka dni temu 50-letnia gwiazda zadebiutowała na Instagramie i od razu pobiłą rekord Guinessa pod względem ilości followersów pozyskanych w ciągu pierwszych 24 godzin istnienia konta.

OMG! Zobaczcie, ile rzeczy robi Jennifer Aniston, żeby mieć ładną buzię

Wszyscy pytają Jenn o jej sekretny algorytm, dzięki któremu dziś ma ponad 13 milionów obserwujących. Gwiazda Przyjaciół bije na głowę wszystkie influencerki i celebrytki. Trudno się dziwić – wszyscy kochają Jennifer Aniston za jej rolę w kultowym serialu i za… złamane przez Brada Pitta serce.

Tymczasem na IG gwiazdy pojawił się już kolejny wpis. Z cyklu #TBT, czyli powrotu do przeszłości, Aniston pokazała dwa zdjęcia. Na jednym z nich widzimy kilkuletnią dziewczynkę w letnim kapeluszu, na drugim dojrzałą już Aniston w dżinsowym nakryciu głowy. Drugie zdjęcie pochodzi z sesji dla In Style.

Kim była Jennifer Aniston, zanim stała się sławna? Robiła to, co większość studentów

Słodziak! – pisze Reese Witherspoon.

Jak można tk dobrze wyglądać w pierwszym lepszym dżinsowym kapeluszu? – zastanawia się fanka.

Zawsze byłaś urocza! – komentuje ktoś inny.

A Wy śledzicie już Instagram Jenn?

View this post on Instagram

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Jennifer Aniston i Brad Pitt, fot. [Photo via Newscom]