Tymon Tymański (50 l.) w 2013 roku ożenił się z 19 lat młodszą od siebie Marią Bros. Jego ostatnie wyznanie w wywiadzie dla „Faktu” ostatecznie zakończyło małżeństwo.

Maria Tymańska uczy Tymona, jak nosić dziecko w chuście

Tymon Tymański wyznał w wywiadzie, że nie jest wierny swojej partnerce

Tymon oświadczył, że żyje w otwartym związku.

Czasem zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku. Jestem w sumie poliamorystą, a moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek.

Wygląda jednak na to, że nie było to do końca uzgodnione między małżonkami. Maria o otwartym związku dowiedziała się z wywiadu.

Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona „Faktowi”. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół. Nie będę ukrywać, że informacja o niejednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna.

 

 

Tymon Tymański z żoną Marią

Tymon Tymański i Maria Bros rozwodzą się

Maria powiedziała, że już wcześniej podjęła decyzję o rozwodzie, ale ostatnie słowa męża tylko ją utwierdziły w tym przekonaniu.

Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona.

Tymon Tymański jest polskim kompozytorem i wokalistą. Ma trzech synów: Teo, Kosmę i Lucasa, oraz córkę, Lunę.

ZOBACZ TAKŻE:

Tymon Tymański dokopie Dodzie

Tymon Tymański i Staszek Karpiel-Bułecka najlepsi w Azja Express 2?

Tymon Tymański broni Nergala

Tymon Tymański z żoną Marią Tymon Tymański z żoną Marią