Drugi sezon programu „Love Island. Wyspa miłości” wzbudza większe emocje niż poprzedni sezon. W programie dzieją się naprawdę pikantne rzeczy, a uczestnicy pozwalają sobie na jeszcze większą zabawę.

Love Island. Wyspa miłości – nowa uczestniczka

Ada z „Love Island” wyrzucona z WOJSKA? Wydała OŚWIADCZENIE

Ostatnio z programu odeszła  Ada Gotowicka, która zawodowo  służy w służbach mundurowych i jest żołnierzem etatowym. Ada nie mogła znaleźć sobie miłości na wyspie, za każdym razem zostawała sama, a w ostatnim parowaniu wybrano ją bardziej z litości przez Kamila, bo poprzedni partner, Mikołaj ją wystawił.

We wtorek weszła nowa uczestniczka Nicki, która przedstawiła się jako wokalistka, tekściarką i początkującą kompozytorska. Była w programie „Ex na plaży„, ale oczywiście o tym nie wspomniała. Wywołała wrażenie na uczestnikach, ale nie tak jak wczorajsza nowa „Islanderka”.

Do programu weszła Magda Karwacka, znana widzom programu „Top Model. Natomiast w programie „Love Island” powiedziała jedynie, że pochodzi ze Starachowic, a obecnie mieszka w Warszawie, pracuje w modelingu i studiuje dziennikarstwo. Wybrała największą konkurencję programu „Hotel Paradise„. Stacja TVN z pewnością nie jest zadowolona z zachowania modelki.

Metamorfozy w Top Model. Karwacka, Torkowski, Gała są NIE DO POZNANIA

Magda Karwacka została dobrze odebrana przez męską część uczestników, ale zdecydowanie nie polubiły ją dziewczyny. Oliwia na wizji powiedziała „nie mogę jej słuchać”.

Jak odebrali ją widzowie? 

  • Zachowanie Oliwki podczas, gdy Magda opowiadała o sobie było takie żałosne, że aż mi było za nią wstyd
  • Oliwka tragedia… dziewczyna pierwsze chwile w grupie a ta durne docinki… wstydz sie dziewucho
  • Fajny ma dziewczyna głos, ładnie się wypowiada, gdzie tam Julce czy Oliwi pod tym względem do niej.
  • Wygląda jak bogini. Twarz nieziemska, ciało również i głos ma taki głęboki, na miejscu facetów ciekłaby mi ślina za każdym razem gdybym na nią spojrzała