Znamy już czternastkę uczniów, który udało się trafali i wejść do domu modelek i modeli w programie „Top Model”. Wśród szczęśliwców znalazł się Dominik Bereżanski (21 l.), który może być faworytem w show. Nie bez powodu dostał srebrny bilet (zdobył największą liczbę głosów od widzów) i po castingu online nie musiał wystąpić na stacjonarnym castingu. Przyjechał prosto na bootcamp.

W „Top Model” pojawiła się córka basisty ŚWIATOWEJ klasy zespołu

Dominik Bereżański z „Top Model” schudł 20 kilogramów

Dominik, jak wiele osób, które wzięły udział w pokazie, podzielił się z widzami swoją historią. Ambicja i determinacja do tego, by działać w modelingu, co było marzeniem Dominika, była tak duża, że schudł 20 kilogramów .

Kilka lat temu ważył 105 kilogramów, ofiarą żartów i docinek na temat wyglądu. Przeszedł metamorfozę, schudł 20 kilogramów, zaczął ćwiczyć, zdrowo się odżywiać – czytamy na stronie programu.

Srebrny bilet w „Top Model”

W ubiegłej edycji „Top Model” pojawił się „złoty bilet”. Osoba, która dostała go od jury (była to Klaudia El Dursi), nie musiała jechać na bootcamp i walczyć z innymi uczniami, bo od razu przerobione miejsce w domu modelek i modeli . W tym roku pojawił się pojawił się także „srebrny bilet”. Co to oznacza?

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a następnie następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma „srebrny bilet” czyli miejsce w etapie bootcampu – czytamy na oficjalnej stronie programu.

ZOBACZ TEŻ:

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model – w programie podzieliła się smutną, rodzinną historią

Anna Lewandowska w TOP MODEL. Pokazała ODWAŻNĄ KREACJĘ

Dominik Bereżański w dzieciństwie

Dominik Bereżański/fot. screen/tvn.pl

Dominik Bereżański na starym zdjeciu

Dominik Bereżański/fot. screen/tvn.pl

Dominik Bereżański w niebieskiej bluzie

Dominik Bereżański / fot. Instagram / dominikberezansky

Dominik Bereżański w czarnej bluzie

Dominik Bereżański / fot. Instagram / dominikberezansky

Dominik Bereżański w lustrze

Dominik Bereżański / fot. Instagram / dominikberezansky

Dominik Bereżański w żółtej bluzie

Dominik Bereżański / fot. Instagram / dominikberezansky