Anna Lewandowska (31 l.) to prawdziwa kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciami z planu Top Model, gdzie pojawi się jako gość specjalny.

Anna Lewandowska pokazała włosy po wizycie u fryzjera. Zagęściła je?

Anna Lewandowska w Top Model

Na Instastory żony Roberta Lewandowskiego pojawiła się relacja z planu programu. Wcześniej filmikiem z Anną Lewandowską pochwalił się Marcin Tyszka.

Anna Lewandowska SZCZERZE o powrocie do formy: Po pierwszym porodzie z Klarą uległam pewnej PRESJI

W relacji Marcina Tyszki można było zobaczyć Annę Lewandowską ucinającą sobie pogawędkę z Joanną Krupą. Modelka pojawiła się na planie w eleganckiej kopertowej sukience w kobaltowym odcieniu błękitu, natomiast Anna Lewandowska postawiła na czarny garnitur. Spod oversizowej marynarki wystawał błękitny, efektowny niebiesko-biały top krojem przypominający biustonosz. Na zbliżeniu można zauważyć, że jest on misternie wydziergany na szydełku.

Zobaczcie, jakie mamy sexy mamuśki! To jest total, co za forma – emocjonował się Tyszka.

Anna Lewandowska również pochwaliła się zdjęciami z planu. Trenerka pokazała zdjęcie charakterystycznego wybiegu oraz selfie, na którym pokazała szczegóły stylizacji wybranej do telewizyjnego show. Lewa zdecydowała się na bardzo delikatny, matowy makijaż. Włosy ułożyła w łagodne fale, a jedyną ekstrawagancją w jej stroju była mocna biżuteria oraz wspomniany wcześniej top. Ten sam garnitur Anna Lewandowska założyła na galę 2 Be Influencer Award w 2019 roku.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, które może wywołać BURZĘ

Podoba wam się Anna w takim wydaniu?

Anna Lewandowska na planie Top Model

Anna Lewandowska na planie Top Model, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na planie Top Model, fot. Instagram @tyszka_marcin