Pod koniec października gruchnęła wiadomość, że Michał Koterski i Dagmara Bryzek się rozstali. Nagle ich wspólne zdjęcia zniknęły z profili społecznościowych, a aktorka nie zamierzała tego ukrywać i „Pudelkowi” potwierdziła rozstanie.

OMG! Misiek Koterski i Marcela Leszczak znowu są razem

Michał Koterski i Dagmara Bryzek w jednym serialu

Szybko okazało się, że Michał Koterski wrócił do Marceli Leszczak. Była uczestniczka „Top Model” potwierdziła nam na premierze filmu „Dziewczyny z Dubaju”, że postanowili ratować swój związek. Teraz wybrali się na urlop do Stambułu bez dziecka, więc, jak widać mają się dobrze. Ale czy nie przerwie im sielanki była dziewczyna aktora?

Marcela Leszczak POTWIERDZA nam powrót do Michała Koterskiego! „Nie będę z ludzi robiła niepoważnych”

Okazuje się, że do obsady „Pierwszej miłości” dołączyła Dagmara Bryzek. Jak wiemy, Michał Koterski od wielu lat jest tam ważną postacią, wcielając się w rolę „Kaśki”.

Michał Koterski w Pierwszej Miłości

Michał Koterski w Pierwszej Miłości. Fot. mat. prasowy

Bryzek wcieli się w rolę dziewczyny Filipa Wenerskiego – Julita jest piękną i pewną siebie studentką pierwszego roku medycyny i wraz z Filipem i Anką zaczyna studiu na tym samym roku.

Dominika Zasiewska nie odpuszcza Koterskiemu: „Mieszkał u mnie z trzema dziewczynami przez pięć lat”

Dagmara zdradziła nam, czy będą mieć wspólne sceny z Michałem Koterski i jak do tego podchodzi: 

Tak zgadza się, mamy pojedyncze sceny, wątku razem nie mamy. Natomiast jeśli chodzi o podejście, to jak najbardziej profesjonalnie podchodzę do pracy i nie mają znaczenia dla mnie relacje prywatne podczas scen – zapewnia nam Bryzek.

W takim razie trzymamy kciuki!

Dagmara Bryzek w Pierwszej Miłości. Fot. mat. prasowy

Dagmara Bryzek w Pierwszej Miłości. Fot. mat. prasowy

Dagmara Bryzek w Pierwszej Miłości. Fot. mat. prasowy