Misiek Koterski jeszcze niedawno spotykał się z 23-letnią Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie filmu „Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle”. Po tym, jak przestali ukrywać swój związek, chętnie pokazywali siebie w mediach społecznościowych i bez wątpienia wyglądali na bardzo zakochanych.

Syn Miśka Koterskiego dostał niesamowity prezent!

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znowu do siebie wrócili

Pod koniec października gruchnęła wiadomość, że Michał Koterski i Dagmara Bryzek się rozstali. Nagle ich wspólne zdjęcia zniknęły z profili społecznościowych. Aktorka nie zamierzała tego ukrywać i „Pudelkowi” potwierdziła rozstanie:

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Trochę stało się to niezależnie ode mnie (red. związek publiczny). Będąc osobą publiczną, wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło – powiedziała Bryzek.

O NIE! Misiek Koterski i Dagmara Bryzek się rozstali

Teraz okazuje się, że Koterski wrócił do matki swojego dziecka! Jakiś czas temu pisaliśmy, że znowu mają się blisko, a zdradzał ich Instagram, gdzie można było zauważyć, że spędzają ze sobą dość sporo czasu. Jednak teraz to już pewne, że znowu są razem. Czytelnik „Pudelka” przyłapał ich na czułościach w centrum handlowym. Jak widać, Marcela i Misiek nie potrafią żyć beż siebie – to jest ich już trzecie podejście.

Zakochani Misiek Koterski i Dagmara Bryzek na Festiwalu w Gdyni (ZDJĘCIA)

Oznacza, że aktor zostawił Dagmarę Bryzek dla Marceli, czy faktycznie aktorka była zazdrosna o Leszczak?

Sonda

poll-violet

Kogo woleliście u boku Miśka Koterskiego? Dagmara Bryzek vs Marcela Leszczak

1

Dagmara Bryzek

2

Marcela Leszczak

Misiek Koterski, Marcela Leszczak na ściance

Misiek Koterski, Marcela Leszczak/fot. AKPA

Michał Koterski, Dagmara Bryzek Fot. Piętka Mieszko/AKPA