Brooklyn Beckham (23 l.) robi wszystko, co w jego mocy, aby rozwiązać krępującą „zimną wojnę” między świeżo upieczoną żoną a matką. Łagodzi sytuację, ale jak donoszą źródła bliskie rodzinie nie widać końca sprzeczki.

Nicola Peltz komentuje swój konflikt z Victorią Beckham

Nie zmienia to faktu, że Brooklyn Beckham wygląda na szczęśliwego męża. Syn Davida i Victorii Beckhamów pojawił się na ściance z 4 lata starszą od siebie Nicolą Peltz podczas imprezy Variety 2022 Power of Young Hollywood w Hollywood w Kalifornii. Uśmiechał się od ucha do ucha i dawał buziaki Peltz.

Sprzeczka między Nicolą Peltz i Victorią Beckham trwa

Brooklyn Beckham był ubrany w czarne spodnie i czarny sweter z rozcięciem pod kołnierzem. Zaś Nicola Peltz wyglądała szykownie w asymetrycznym gorsecie w pepitkę i dopasowanymi spodniami. Młoda para wygląda na szczęśliwą, mimo rodzinnych niesnasek.

Nicola Peltz wrzuciła zapłakane selfie – to wina Victorii?

Amerykańska strona Page Six informowała w zeszłym tygodniu, że między Nicolą, a Victorią toczy się zimna wojna. Matka nie może podobno pogodzić się z faktem, że młoda aktorka nie szła do ślubnego kobierca w kreacji z metką jej domu mody, w zamian wybrała suknię Valentino.