Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy i celebryci zarabiają nie tylko na koncertach, płytach, czy występach w filmach i serialach. Często angażują się także w dodatkowe projekty lub reklamy, które są dla nich dodatkowym źródłem utrzymania. Część z celebrytów stawia też na własne biznesy, np. restauracje.

Viki Gabor przez CHOROBĘ odwołała występ!

Viki Gabor sprzedaje maseczki

Niektórzy artyści, zwłaszcza piosenkarze, sprzedają też ubrania i gadżety sygnowane ich imieniem i nazwiskiem lub nazwą zespołu. Swój sklep z tego typu produktami ma np. Viki Gabor. Młoda piosenkarka sprzedaje tam bluzy, czapki, plecaki czy koszulki.

W jej asortymencie pojawił się także nowy produkt. Maseczki ochronne na twarz, na których nadrukowane jest imię i nazwisko Viki. Obecnie, z powodu koronawirusa, maseczki są niezwykle rozchwytywane, a w niektórych miejscach nawet ich brakuje. Niektóre firmy zdecydowały się nawet uszyć maseczki i za darmo przekazać szpitalom. Tak zrobiła np. Eva Minge.

View this post on Instagram

Dziękuje mojej załodze . Byliście ze mną przez ostatnie 30 lat , niektóre z Was są już na emeryturze , której doczekałyście w naszej firmie . Były chrzciny , śluby i pogrzeby . Było wiele pięknych ale i trudnych chwil . Zgodnie z zaleceniami rządu i zamknięciem rynku zaczęliśmy w poniedziałek urlop choć trudno nazwać, to urlopem . Strach ma wielkie oczy i żadne okulary słoneczne tym razem na niego nie pasują . Pomimo strachu nie tylko o zdrowie , na moje hasło i tym razem nie zawiodłyście. Od wczoraj trwa produkcja maseczek medycznych dla szpitali, które się o to do nas zgłosiły. Zdobyliśmy surowiec i dopóki nam go starczy pracujemy . ZA DARMO .Nie szukamy w tej tragedii jak zarobić na brakach i jak wpakować swoje kieszenie do źródełka . Jesteśmy jednym z sektorów o najgorszych perspektywach w obliczu kryzysu . Nie wiem czy będziemy razem kolejne 30lat ale zrobię wszystko by tak było . Moja prosta prośba do Polaków , kupujcie polskie , regionalne wyroby , wspierajcie małe sklepiki , bary, restauracje, producentów. Zjednoczmy się mądrze. Marka Fendi tak kochana przez polskie gwiazdy wypuściła na rynek maseczki z logo za 180 £ . Tak drodzy Państwo kupujcie polskie za polskie pieniądze , od sąsiada , od Polaka . To na początek nam wszystkim pomoże. Bo to my Polacy dowozimy jedzenie do szpitali , seniorów , my szyjemy maski , ubrania ochronne . Żaden Chińczyk czy Niemiec Wam dzisiaj nie pomoże . A ci co kręcą cenami w swoich małych sklepikach , wykorzystując braki na rynku, lub co wykupili w sklepach i teraz sprzedają w internecie …jesteście ohydni i jak za czasów wojny powinno się was piętnować .

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Jessica Mercedes sprzedaje dresy

Wiele znanych osób w obecnej sytuacji nie może pracować tak, jak dotychczas. W związku z tym każdy stara się znaleźć rozwiązanie, by nie być stratnym przez pandemię. Jessica Mercedes, która niedawno otworzyła własną markę zdecydowała, że dostosuje się do potrzeb klientów. Dotychczas szyła sukienki, jednak teraz postawiła na dresy, bo wie, że większość osób najwięcej czasu spędza teraz w domach i wybiera właśnie takie ubrania, a nie sukienki. Więcej informacji TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

Viki Gabor o Roksanie Węgiel: Fajnie byłoby zrobić z nią duet

Blanka Lipińska o Roksanie Węgiel i Viki Gabor

Gwyneth Paltrow w maseczce i rękawiczkach robi zakupy na targu

 

Viki Gabor sprzedaje maseczki

fot. Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor na scenie

fot. Podlewski/AKPA

Viki Gabor na ściance

fot. Piętka Mieszko/AKPA