Kayah i Viki Gabor nagrały razem piosenkę „Ramię w ramię”. Premiera utworu miała miejsce 7 stycznia 2020 roku. Kawałek natychmiast zdobył serca publiczności.

Jest już teledysk do piosenki Viki Gabor i Kayah: Petarda, OGIEŃ – piszą internauci

Kayah i Viki Gabor wspólny występ

Pandemia, a następnie lockdown uniemożliwiły artystkom wspólne wykonanie utworu razem, choć zaplanowano występy na gali Fryderyków oraz Bestsellerów Empiku, nie doszły one do skutku.To jednak ma się zmienić za sprawą nadchodzącego koncertu Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski w Uniejowie, który będzie transmitowany na antenie telewizji Polsat w niedzielę 23 sierpnia.

Od momentu premiery utwór został odsłuchany w serwisie YouTube ponad 35 mln razy, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Viki Gabor wprowadziła TEN produkt do swojego sklepu

Obie artystki podkreślają, że udział w koncercie z ekologicznym przesłaniem jest ważnym przeżyciem. Kayah wielokrotnie podkreślała swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Gwiazda od lat nie je mięsa, segreguje odpady i promuje kupowanie ubrań z drugiej ręki.

Kayah szczerze o TOKSYCZNEJ relacji z ojcem: Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką

Oprócz energetycznego duetu na scenie pojawią się m.in. Golec uOrkiestra, Kamil Bednarek, Beata Kozidrak i BAJM, Ewa Farna, Feel, Mrozu, sanah, Enej oraz LemON. Konferansjerką zajmą się Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon. Koncert ma być zwieńczeniem dwudniowego festiwalu.

Viki Gabor sprzedaje maseczki

fot. Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Kayah, SK: Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020 na antenie Telewizji Polsat, , fot. Kurnikowski/AKPA

Viki Gabor, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Sonda

poll-violet

Podoba Ci się piosenka Viki Gabor i Kayah "Ramię w ramię"?

1

Tak! Świetna, wpada w ucho

2

Może być, ale nic specjalnego

3

Nie podoba mi się