Viki Gabor ma zaledwie 16 lat, a już cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży Polsce. Po sukcesie Roksany Węgiel w „The Voice Kids”, przyszedł czas na kolejną gwiazdę młodego pokolenia. Viki wygrała program, a później zaśpiewała na Eurowizji Junior.

Na Instagramie Viki Gabor zawrzało! „Te paznokcie są tragicznie zrobione”

Viki Gabor wyznała, że nie chodzi do szkoły!?

W ostatnim czasie młoda artystka wydała nowy singiel „Daj mi znak”, z którym pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”. Podczas wywiadu w programie śniadaniowym został poruszony temat jej edukacji i pogodzenia szkoły z karierą muzyczną.

Viki Gabor „Świat rozpędzi się niebezpiecznie” odpowiada na hejt po sylwestrowej wpadce

Nastolatka wyznała, że nie uczęszcza na zajęcia stacjonarnie. Zdecydowanie woli tok nauki zdalnej i daje jej to wiele możliwości w realizowaniu swojej kariery muzycznej.

Od początku, jak zaczęłam swoją karierę i szkołę, ustaliliśmy z moim teamem, że mam taki kalendarz i wszystko jakoś ogarniam, daję radę. Mam dobre oceny, muszę się pochwalić […], no i mam wszystko w sumie zdalnie. Jestem w takiej szkole, gdzie wszystko zdaję tak naprawdę z domu, więc powiedzmy, że mam taki luz. Nawet jak jestem w trasie, mogę zdać egzamin […] Mam taki komfort, że nikt się na mnie nie patrzy i mogę się skupić na lekcjach – opowiadała Viki Gabor.

Viki Gabor organizuje obóz dla fanów w kosmicznej cenie. Sama przyjedzie tylko na DWA DNI!

Dodała także, że zależy jej na kształceniu i nie zamierza poświęcić edukacji dla kariery.

Mama zawsze mnie pcha do tej szkoły, tak samo, jak i tata. Mnie na tym też zależy, więc jest dobrze. Pamiętam, że mieliśmy taką rozmowę, że szkoła musi być zrobiona. Kariera karierą, ale szkoła musi być – wyznała w jednym z wywiadów młoda wokalistka.

Viki Gabor, fot. AKPA

Viki Gabor, fot. AKPA

Viki Gabor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Viki Gabor, fot. Podlewski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor, fot. AKPA

Viki Gabor, fot. Podlewski/AKPA

Viki Gabor

Viki Gabor, fot. Piętka Mieszko/AKPA