Viola Kołakowska (42 l.) zasłynęła w mediach z ciętych wypowiedzi i konfliktów z innymi gwiazdami. Tym razem Kołakowska podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat koronawirusa.

Viola Kołakowska pokazała pierwsze chwile syna po PORODZIE: „Pierwsze minuty życia tego cudu” (WIDEO)

Viola Kołakowska nie wierzy w pandemię z powodu koronawirusa

O Violi Kołakowskiej zrobiło się głośniej, gdy związała się z Tomaszem Karolakiem. Para doczekała się dwójki dzieci, Lenki (13 l.) i Leona (7 l.). Kołakowska nie raz wdawała się w konflikty z innymi gwiazdami i zasłynęła z odważnych i ostrych wypowiedzi. Teraz Viola postanowiła na Instagramie poruszyć temat obecnie panującej pandemii spowodowanej groźnym koronawirusem.

Kołakowska przekonuje, że usilne próby by jak najbardziej zminimalizować skutki rozprzestrzeniającego się wirusa są bezsensowne, i odnosi się do sytuacji mierzenia temperatury podkreślając, że można mieć podwyższoną temperaturę ciała z co najmniej kilku powodów.

Viola Kołakowska na starych zdjęciach; ależ się zmieniła!

Prawda jest taka, że nie ma testów na koronawirusa. Jak można zamknąć miasta, mierzyć temperaturę i wszystkich, którzy mają podwyższoną zgarniać? Przecież temperaturę można mieć podwyższoną nawet z powodu miesiączki, i co wtedy? Nie będę miała ze swoimi dziećmi kontaktu z powodu miesiączki? To jakiś absurd! – powiedziała Kołakowska na swoim Instagramie

Viola by poprzeć swoją wypowiedź jakimś autorytetem, postanowiła wspomnieć słowa niemieckiego polityka i lekarza, Wolfganga Wodarga – który uważa, że określenie pandemia zostało zmienione i jest używane w innym znaczeniu. „Słowo „pandemia” odnosiło się do określenia choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie, a obecnie nic takiego nie ma miejsca”.

Kołakowska chyba nie spodziewała się że może zrobić taki szum, gdyż jej wypowiedź szybko zniknęła z Instagrama, jednak w Internecie nic nie ginie. Viola w dalszym ciągu ma wyłączoną możliwość komentowania postów.

Zgadzacie się z jej zdaniem na temat koronawirusa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dominika Kulczyk przekazała 20 MILIONÓW na walkę z koronawirusem „Pani Dominiko serce rośnie”

Britney Spears zdradziła, jak dba o zdrowie podczas epidemii koronawirusa

Kłótnia pomiędzy Kołakowską a Wołejnio przeobraziła się w WOJNĘ. Kasia pokazała prywatne SMS-y

Viola Kołakowska w zielonym futrze i wieczorowej sukni.

scena z: Violetta Kołakowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Viola Kołakowska pali papierosa.

Viola Kołakowska, Fot.AKPA