Viola Kołakowska (42 l.) w show-biznesie dała się poznać jako osoba, która ma cięty język. Kołakowska na przestrzeni lat była skonfliktowana z kilkoma celebrytkami w Polsce i do tej listy można śmiało dopisać nazwisko dziennikarki, Hanny Lis (49 l.). Viola dogryzła jej na InstaStory, gdzie przyznała, że Hanna ma ” za dużo makaronu w głowie”.

Viola Kołakowska nie jest przekonana do światowej pandemii – ma na to inną teorię

Viola Kołakowska obraża na Instagramie Hannę Lis

Viola Kołakowska od początku ogłoszenia pandemii koronawirusa w Polsce podważała decyzję rządu i przekonywała, że nie ma aż tak dużego zagrożenia, jakie jest przedstawiane w mediach. Kołakowska nie zgadzała się na izolację i namawiała do zorganizowania akcji w akcie protestu, „wychodzę z domu, żeby przeżyć”. Mimo, że spadła na nią fala krytyki – Viola nic sobie z tego nie zrobiła. Zamiast tego zaatakowała Hannę Lis, która podobno powiedziała, żeby odciąć Kołakowskiej Internet.

Reakcja Violi była natychmiastowa, i jak przyznała na InstaStory napisała wiadomość prywatną do dziennikarki.

Chciałam też powiedzieć, że Hanka Lis mnie zaatakowała, prosząc, żeby mi odcięto Internet. Napisałam jej, że myślałam, że ma trochę więcej oleju w głowie, ale ma chyba tam dużo makaronu – powiedziała Kołakowska

Viola Kołakowska zakpiła na InstaStory z Hanny Lis.

Viola Kołakowska, screen z InstaStory, Instagram/violkakolakowska

Viola Kołakowska narzeka na Instagrama

Oprócz tego Viola przyznała, że Instagram specjalnie ucina jej zasięgi, bo mówi niewygodną prawdę. Kołakowska bardzo przejęła się tym, że jej relacje nie docierają już do tak dużej grupy osób i zapowiedziała, że zastanawia się nad założeniem nowego konta.

Instagram ucina zasięgi tym, którzy mówią niewygodne rzeczy i mówią prawdę. Gdy mówią to, czego nie powinni usłyszeć inni. Z 15 tysięcy ludzi, którzy oglądali IntaStories, zostało tysiąc. Tylko tyle osób może obejrzeć story. Myślę nad założeniem nowego konta – zapowiedziała Viola.

Viola po chwili dopowiedziała, że otrzymała informację, która jasno mówi o błędzie na Instagramie, w wyniku którego część z Influencerów ma obcięte zasięgi. Podobno błąd już został wyeliminowany.

Myślicie, że Hanna Lis odpowie Violi Kołakowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Viola Kołakowska namawia fanów do łamania zasad kwarantanny

Viola Kołakowska pokazała pierwsze chwile syna po PORODZIE: „Pierwsze minuty życia tego cudu” (WIDEO)

Hanna Lis do Terlikowskiego: Pan sobie poczyta konkordat i PRZESTANIE PIEP**Ć