Dorota Szelągowska (39 l.) w ostatniej ciąży sporo przytyła. Córka Katarzyny Grocholi złapała w ciągu 9 ciążowych miesięcy 30 kilogramów. To całkiem sporo – po urodzeniu dziecka nie jest łatwo szybko wrócić do wagi sprzed ciąży.

Dziś prezenterka cieszy się, bo dzięki wprowadzeniu do swego życia pewnych zmian, udało się jej schudnąć bez nadmiernych wyrzeczeń.

Jak schudła Dorota Szelągowska?

Gwiazda wrzuciła na swój Instagram post ze zdjęciem jednego ze swych posiłków. Kawałek łososia, ziemniak, marchew i sałatka – niby nic szczególnego. Jak to się zatem dzieje, że Szelągowska chudnie jedząc „normalne” rzeczy?

Dorota we wpisie dziękuje za pomoc Agnieszce Mielczarek (która jest żoną szefa kuchni, Pascala Brodnickiego):

dziękuję Ci za wszystko co dla mnie robisz 😘😘😘 Za Twoje wsparcie, cenne rady, przekonanie mnie, że zdrowe może być pyszne i za dostawę @bistrobox_catering pod drzwi co rano, okazjonalne wino z bagietką co przy Tobie nie tuczy :))) I za te kilogramy co zabrałaś 😂 ❤️❤️❤️❤️ – pisze Szelągowska.

Mielczarek zdradziła, jak wygląda dietetyczny plan Doroty:

Jeden dzień sokowy tygodniowo i zmiennie klasyk z low carb. Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje, ale polecamy lekką aktywność codziennie 20 min.

Sama Szelągowska nie ukrywa, że jej dieta nie jest rewolucyjna. Ważne są jednak nawyki:

Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie – przekonuje gwiazda.

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA