Dorota Szelągowska dziś jest znaną projektantką wnętrz – ma swój program w TVN „Totalne remonty Szelągowskiej”. Natomiast swoją karierę zaczynała jako asystentka Magdy Mołek, razem współpracowały między innymi przy „Dzień Dobry TVN”.

Dorota Szelągowska przyznała, ile papierosów dziennie wypala. SZOK

Dorota Szelągowska miała ataki paniki

Teraz Magda Mołek zaprosiła do swojego programu „W moim Stylu” na YouTubie Dorotę Szelągowską. Dziennikarka przypomniała swoim widzom, że kiedy pracowały razem przy „Dzień Dobry TVN” rozmawiały ze sobą po 3 h. Szelągowska przyznała, że był to dla niej dość dziwny czas:

Dla mnie to było najgorsze, bo mi się wtedy zaczynały ataki paniki, ja wtedy pracowałam całą noc, po rozmowie z Tobą siadałam i robiłam te wszystkie kartki, pisałam to wszystko i dostawałam trzech ataków paniki, a wiedziałam, że na 6 muszę być w studiu. To był strasznie dziwny czas dla mnie, wtedy mną pozamiatało – zdradziła Szelągowska.

Mołek dopytała, skąd wzięły się te ataki paniki. Ekspertka od projektowania wnętrz zaczęła tłumaczyć, że z ogromnego lęku:

Myślę, że moje ataki paniki były wynikiem tego, że moje ciało wiedziało lepiej niż ja, moja podświadomość weszła w moje ciało i tyle lat życia wbrew sobie, chowając do kieszeni całą złość, tak bardzo chciałam, żeby mnie wszyscy lubili, chciałam utrzymać mój związek, który był dosyć trudny, z mamą chciałam mieć relacje i cała reszta. Zamiotłam pod dywan tyle rzeczy, że mój organizm postanowił mnie uratować, a lęk jest emocją najmocniejszą (…) dostałam ataków paniki, żeby to wszystko przykryć – uważa Szelągowska.

Dodaje, że teraz jest względnie dobrze, „ale nie jak po wizycie architekta porządku, jeszcze różne rzeczy tam są…”. 

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś. Ale metamorfoza!

Dorota Szelągowska o związkach i miłość

W pewnym momencie Magda Mołek wprost zapytała, co z miłością. Dorota odparła, że to trudny temat:

To jest trudny temat, dlatego, że… ja mam takie poczucie, że ja niespecjalnie umiem w związki. Ja całe życie żyłam, jak współlokatorka, najpierw z moją mamą, nie zaznałam prawdziwego… – nie mówię z żadną pretensją – takie były czasy, mama dużo pracowała, musiała zarobić, więc ja się czułam jak ze współlokatorką, z którą sobie czasem obejrzę film. Potem tak było, kiedy żyłam w moim najdłuższym związku, jak współlokatorka – zdradza.

Zastanawia się, czy potrafi z kimś dzielić życie, a z drugiej strony ma w sobie mnóstwo miłości:

Ja się kocham opiekować, dbać, jestem kwoką – też względem moich przyjaciół (…) Nie lubię niedzieli, bo jest momentem, kiedy czuję samotność, ale z drugiej strony lubię swoje samostanowienie. Jakąś tęsknotę w sobie mam, ale nie zabiegam i nie poszukuje, ostatnio sobie zdałam sprawę, że ja nigdy w życiu nie byłam na randce, bo ja zawsze byłam w związku od 16 roku życia. Nigdy w życiu nie byłam na randce, to jest przerażające – wyznała Szelągowska.

Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Kuchnia zachwyciła internautów

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba gdy byli małżeństwem.

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dorota Szelągowska kiedyś i dziś. Ale metamorfoza!

Dorota Szelągowska, fot.AKPA

Dorota Szelągowska na spotkaniu prasowym.

Dorota Szelągowska/fot. AKPA