Chicago, córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa, skończyła dwa latka. Z tej okazji mama zorganizowała przyjęcie urodzinowe. Jak na rozmach Kardashianów było raczej skromnie!

Podpis pod zdjęciem True i Chicago wywołał BURZĘ; Khloe Kardashian wpędzi córkę w zaburzenia odżywiania?

Pamiętacie słynne już urodziny Stormi Webster? Kylie Jenner rok temu wyprawiła córce imprezę z okazji 1. urodzin. Pisały o niej wszystkie serwisy, a urodziny córki Kylie i Travisa Scotta przeszły do historii jako jedne z najbardziej wypasionych. Niejedna „osiemnastka” jest skromniejsza niż to, co działo się u małej Stormi…

 

Przypomnijcie to sobie:

Totalny PRZEPYCH na 1. urodzinach córki Kylie Jenner – genialne czy STRASZNE?

Tymczasem Kim Kardashian poszła w zupełnie inną stronę. Drugie urodziny Chicago były raczej kameralną imprezą. Party zostało urządzone w stylu Disneya. Jubilatka miała makijaż Myszki Minnie, był piękny tort i ładnie nakryty stół. Kim zrezygnowała jednak z totalnie odjechanych pomysłów w stylu młodszej siostry (Kylie zorganizowała specjalny pawilon, do którego wchodziło się przez… ogromnę buzię – dmuchaniec wyglądającą jak twarz jej córki. W pawilonie było mnóstwo atrakcji, między innymi… sklep z ubraniami sygnowanymi marką Stormi Webster).

SPADNIESZ Z KRZESŁA, gdy zobaczysz, jak wyglądają LODÓWKI i SPIŻARNIE Kim Kardashian

Kim nie szalała tak bardzo, zaprosiła najbliższą rodzinę. Nie zrobiła też żadnej relacji z imprezy – zdjęcia pojawiły się na profilach sióstr Kimmy.