Małgorzata i Radosław Majdanowie przygotowują się do powitania na świecie pierwszego wspólnego dziecka. Para oczekuje narodzin chłopca, który według przewidywań, urodzi się w czerwcu. Wygląda na to, że para ma już wszystko, co potrzebne dla malucha.

Radosław Majdan odnalazł w sobie pasję do majsterkowania: „Najważniejsza jest motywacja”

Radosław Majdan pokazał wózek syna

Celebrytka przez kilka ostatnich miesięcy chętnie pokazywała ciążowe krągłości i opowiadała o ciąży. Na chwilę przed porodem pokazała też, jak urządziła pokój dla dziecka. I choć znalazło się w nim łóżeczko i wiklinowa przenośna gondola, to para zdecydowała się jeszcze na kołyskę, która znajdzie się w sypialni rodziców.

Małgorzata i Radosław pokazali nowy nabytek na Instagramie, gdzie też sportowiec zaprezentował, jak składa ten mebel. A na zdjęciu w oddali widać też wózek. To przypadek? A może para specjalnie chciała uchylić rąbka tajemnicy? Bardzo możliwe, że wózek z dużymi, eleganckimi kołami i jasną torbą na akcesoria dla dziecka, to model Mondial de Luxe marki Emmaljunga. Ile trzeba zapłacić za ten klasyczny, ale stylowy wózek? Jego cena to ok. 5,5 tysiąca złotych.

ZOBACZ TEŻ:

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała starszego brata Michała: „Pan ciasteczko” – piszą fani

Koszt porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan to 25 tysięcy złotych!?

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w krótkiej mini w 9. miesiącu CIĄŻY: Nie wygląda Pani na te +20 kg

Radosław Majdan pokazał wózek dla syna

Radosław Majdan/fot. Instagram/r_majdan

Radosław Majdan pokazał wózek dla syna

Radosław Majdan/fot. Instagram/r_majdan

Radosław Majdan pokazał wózek dla syna

wózek marki Emmaljunga-model Mondial de Luxe/fot. e-sklep.premiumbaby.pl/