Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oczekują narodzin swojego pierwszego wspólnego dziecka. Do porodu zostało już niewiele czasu, co chyba cieszy celebrytkę, bo niedawno wyznała, że końcówka ciąży zaczyna jej doskwierać.

Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o powrocie na siłownię. „Jestem trzy raz taka jak normalnie”

Szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Celebrytka i jej mąż przygotowaniami do porodu zajęli się już kilka miesięcy temu. Wszystko dopracowali w każdym szczególe. Radosław Majdan w jednym z wywiadów zdradził, że jego żona urodzi przez cesarskie cięcie, a on zamierza być przy porodzie.

Co jeszcze wiadomo na temat porodu. Portal Pudelek dowiedział się, gdzie będzie rodzić celebrytka i ile to może kosztować. Chyba nie jest zaskoczeniem, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na poród w prywatnej klinice, w której jest kilka pakietów. Najtańszy z nich dla wielu osób może wcale nie być tani. To koszt 8 tysięcy złotych. Za najdroższy trzeba zapłacić prawie 18 tysięcy złotych!

Małgorzata Rozenek-Majdan ZŁAMAŁA zasadę podczas spaceru. W komentarzach dyskusja

Ile może kosztować poród Małgorzaty Rozenek?

Jeśli faktycznie Radosław będzie obecny przy porodzie, wcześniej będzie musiał nabyć strój ochronny, a jego koszt to ok. 500 złotych. Dodatkowo, w obecnej sytuacji, mąż celebrytki na 72 godziny przed porodem będzie musiał mieć wykonany test na koronawirusa. To kolejne koszty – blisko 700 złotych.

Prywatna klinika oferuje też dokupienie dodatkowych usług, np. szkoła rodzenia, opieka specjalnego personelu medycznego. Oczywiście za wszystko trzeba dodatkowo płacić. Zakładając, że Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała najdroższy pakiet i zdecydowała się na dodatkowe usługi i obecność męża przy porodzie, koszt może wynieść nawet 25 tysięcy złotych.

Radosław Majdan o kosztach porodu Małgorzaty

Radosław Majdan został zapytany o wyliczenia, co do kosztów porodu żony. Jak je skomentował? Jasno się wyraził, choć dodał, że na porodzie nie powinno się oszczędzać. Zwłaszcza, że Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła już dwa razy, więc dla pary bezpieczeństwo jest teraz szczególnie ważne.

Ktoś kiedyś powiedział fajne zdanie: prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. I tego się trzymam – przyznał ze śmiechem piłkarz w wywiadzie dla „Party”.

ZOBACZ TEŻ

Małgorzata Rozenek doczekała się LALKI ze swoją podobizną!

Małgorzata Rozenek w końcu WRÓCIŁA do domu! „Wszędzie dobrze, ale…”

Internauci do Małgorzaty Rozenek: „Następnym razem proszę zwrócić większą uwagę na zabawy w Photoshop”

Małgorzata i Radosław Majdanowie w galowych strojach

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. AKPA

Małgorzata i Radosław Majdanowie w galowych strojach

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan/fot. AKPA