Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) nigdy nie ukrywała, że jest bardzo rodzinną osobą. Celebrytka pielęgnuje rodzinne tradycje i dba, by utrzymywać stały kontakt ze swoimi bliskimi. Tym razem postanowiła zdradzić, jak wygląda jej starszy brat Michał – celebrytka bardzo rzadko mówi o swoim rodzeństwie a fani zgodnie przyznali, że jest na kim „zawiesić oko”.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokoik dla dziecka: O matko… ale SMUTNO

Małgorzata Rozenek pokazała starszego brata

Małgorzata Rozenek rozgrzała swojego Instagrama, jednak nie najnowszym zdjęciem z brzuchem – a fotkami swojego starszego brata Michała, którego pieszczotliwie nazywa Mishą.

Ciężko uwierzyć, że Michał jest starszy od swojej siostry, bo wygląda świetnie. Gosia nie często pokazuje go na swoim Instagramie, wszystko przez to – że Michał na stałe mieszka we Francji i nie mają dużo okazji do regularnego spotykania się.

Połączenie Toma Cruise z młodym Melem Gibsonem, niektórzy doszukuje się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha mój brat, oczy mamy te same, tak mnie dzisiaj wzięło na rodzinne wspominki – podpisała zdjęcia brata Małgosia. 

Fani w sekcji komentarzy nie ukrywali, że celebrytka mogłaby częściej pokazywać zdjęcia Michała.

Nieludzko przystojny.

Ja bym powiedziała, że to Wiliam Levy no skóra zdjęta.

Pani Małgosiu, proszę częściej wrzucać zdjęcia brata.

Szkoda ze nie ma IG bo już by miał milion followersów.

Oczy macie Państwo jak ocean, można w nich utonąć – pisali zachwyceni fani.

Kim jest brat Małgosi Rozenek – Michał?

Michał Kostrzewski, chodź ciężko w to uwierzyć jest starszym bratem Małgosi. Rodzeństwo w czasach młodości uczęszczało na zajęcia z baletu i to właśnie Michał postanowił z nim związać swoją karierę. Brat Małgosi może i nie jest obecny w show-biznesie, co nie oznacza, że nie osiąga sukcesów i to na międzynarodową skalę. 10 lat był solistą w Monte Carlo, a teraz jest choreografem w operze w Lionie we Francji, gdzie mieszka na stałe.

Gosia zdradziła przy okazji, że jej brat jest żonaty, ku niezadowoleniu fanek.

View this post on Instagram

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

A Wy, widzicie podobieństwo Małgosi i jej brata?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża na forum – Radek Majdan został pokazany w tle afery w Zatoce Sztuki

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w krótkiej mini w 9. miesiącu CIĄŻY: Nie wygląda Pani na te +20 kg

Małgorzata Rozenek zrobiła wyjątek! Pokazała rodziców

Starszy brat Małgorzaty Rozenek-Majdan - Michał

Starszy brat Małgorzaty Rozenek-Majdan – Michał, fot.Instagram/m_rozenek.

Małgorzata Rozenek ze starszym bratem Michałem

Małgorzata Rozenek-Majdan ze swoim starszym bratem Michałem, fot.Instagram/m_rozenek