Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zabrali głos w sprawie rzekomego konfliktu jaki miał powstać na między Nicolą a jej teściową, Victorią Beckham.

 Nicola Peltz zdradza dlaczego nie założyła sukienki od teściowej

Para, która pobrała się na początku tego roku, od kilku miesięcy jest przedmiotem plotek. 27-letnia Nicola po raz pierwszy wypowiada się o tym, kiedy i dlaczego wg niej zaczęto tworzyć historie na ten temat.
Nicola wierzy, że plotki o kłótni zaczęły się, gdy założyła na swój ślub suknię Valentino, a nie nosiła suknie ślubną zaprojektowaną przez Victorię Beckham.

Victoria Beckham „nie może znieść” swojej synowej. Trwa zimna wojna

„Zamierzałam, i naprawdę chciałam (założyc jej sukienkę, przyp.red.), a potem kilka miesięcy później (Victoria Beckham, przyp.red) zdała sobie sprawę, że jej atelier nie jest w stanie tęgi zrobić, więc musiałam wybrać inną suknię. Nie powiedziała mi, że ​​nie mogę tego założyć. Nie powiedziałam, że nie chcę założyć tej sukienki. Od tego się zaczęło, a potem poszło to dalej. – wyznała Pelz w wywiadzie dla „Variety”.

Nicola Peltz wrzuciła ZAPŁAKANE selfie – „Ludzie sprawiają, że czujesz się źle i możesz być przez to zraniona”

Brooklyn następnie dodał: „Nauczyłem się, że zawsze będą próbować pisać takie rzeczy. Zawsze będą próbować poniżać ludzi. Ale wszyscy tak naprawdę dogadują się, co jest dobre”.

Wierzycie im?

NEW YORK, NY- 
©RW/MPI/Capital Pictures

Brooklyn Beckham and wife Nicola Peltz Credit line: ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum