Nicola Peltz (27 l.) udostępniła na swoim Instagramie selfie, w którym wydaje się, że łzy spływają jej po twarzy. „Czasami trudno mi pokazać moje smutne fragmenty z życia” – napisała aktorka wyjaśniając, że dorastając w dużej rodzinie, jej „silni rodzice” wbili jej do głowy, by nie pozwalać ludziom się ranić.

Victoria Beckham, „Nie może znieść swojej synowej”

Peltz jest córką 80-letniego biznesmena-miliardera Nelsona Peltza i jego trzeciej żony, 67-letniej Claudii Heffner Peltz, którzy mają razem 8 dzieci.

Wszyscy mamy dni, w których ludzie sprawiają, że czujesz się źle i nie ma nic złego w byciu przez to zranioną – kontynuowała.

Nicola Peltz uderza w Victorię Beckham?

Niedawno na jaw wyszła sytuacja z jej teściową, Victorią Beckham. Podobno projektantka mody nie dogaduje się z Nicolą Peltz. Przez to jej bliska relacja z Brooklynem Beckhamem, jej najstarszym synem jest mocno ochłodzona.

Victoria Beckham pokazuje zdjęcie półnagiego Davida Beckhama

Po prostu pomyślałam, że coś napiszę, ponieważ nigdy nie pokazuję tutaj tej strony mnie. Chciałam pokazać tę stronę siebie. Tak bardzo was wszystkich kocham i naprawdę doceniam wasze wsparcie. To tak wiele znaczy, kiedy jesteście dla mnie mili, chcę, żebyście wiedzieli, że was widzę, słyszę, a to wiele dla mnie znaczy  – podsumowała wpis.