Jak już dobrze wiedzą wszyscy fani „BrzydUli”, jesienią serial znów pojawi się na antenie, a akcja nowych odcinków będzie osadzona 10 lat po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu serialu. Mimo zapewnień, że zobaczymy całą starą ekipę, jednak będą zmiany. Zabraknie znaczącej postaci.

Julia Kamińska pokazała zdjęcie z planu „BrzydUli”. I ZMARTWIŁA fanów serialu

Jacek Braciak nie wróci do „BrzydUli”

Początkowo w mediach pojawiały się informacje, że na antenie zobaczymy zarówno starą ekipę, w skład której wchodzą: Filip Bobek, Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch i Jacek Braciak, jak i nowych bohaterów, np. Katarzynę Żak, Karola Pochecia czy Marcina Rogacewicza. Teraz portal „Pudelek” informuje, że w kontynuacji serialu zabraknie… Jacka Braciaka, który wcielał się w rolę projektanta, Wieńczysława „Pshemko” Wyciora.

Czy chodzi o to, że w serialu nadal będzie grać Maja Hirsch, z którą aktor rozstał się 12 lat temu? Informator portalu twierdzi, że chodzi o coś zupełnie innego.

Nie jest to bynajmniej spowodowane tym, że gra Maja Hirsch, oni nadal są w bardzo dobrych relacjach, wystarczy spojrzeć na Instagram Majki. Kiedy pojawiła się opcja BrzydUli, Jacek miał już podpisane umowy na fabuły. On teraz gra głównie w filmach – twierdzi źródło portalu.

Aktorzy „BrzydUli” wrócili na plan. Są nowe zdjęcia zza kulis produkcji

Wiadomo też, kto teraz wcieli się w rolę projektantów. Na oficjalnym instagramowym profilu serialu przedstawiono już nowych aktorów.

Poznajcie Sławo & Miro – nowych projektantów! Piotr Rogucki i Rafał Mohr dołączają do obsady! – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

„BrzydUla” WRACA na antenę. Pamiętacie kultową postać Violi Kubasińskiej?

Maja Hirsch w drodze na plan zdjęciowy – jak się zmieniła Paulina z BrzydUli? (ZDJĘCIA)

Jacek Braciak w "BrzydUli"

Jacek Braciak w „BrzydUli”/fot. AKPA

Jacek Braciak na planie "BrzydUli"

Jacek Braciak/fot. AKPA

Aktory serialu "BrzydUla"

Łukasz Garlicki, Jacek Braciak, Małgorzata Socha, Julia Kamińska/fot. AKPA

Aktorzy serialu "BrzydUla"

Monika Fronczek, Łukasz Garlicki, Krzysztof Czeczot, Mariusz Zaniewski, Filip Bobek, Maja Hirsch, Małgorzata Socha, Julia Kamińska/fot. AKPA