… torebki.

Britney Spears nie otrzymała darmowej torebki projektu Lydii Hearst. Dodatek ten pojawił się w liczbie zaledwie 100 sztuk i miały go otrzymać różne gwiazdy showbiznesu, w tym i Britney. Lydia jednak zdecydowała, że piosenkarka nie zasługuje na to cacko. Piosenkarka w odpowiedzi nie pojawiła się na gali.

– Daję torebki jedynie uznanym młodym kobietom, które robią coś pozytywnego, aby dobrze wpłynąć na świat wokół nich. To kobiety, które szanuję, jak Gwyneth Paltrow , Sarah Jessica Parker czy Anne Hathaway. Mają wysokie standardy – społeczeństwo im wiele zawdzięcza. Tylko specjalne dziewczęta dostają zaproszenie.

OK – przyznajemy, że Spears była ostatnimi czasy niegrzeczna, ale dziwi nas postawa Lydii. Modelka czuje się wyraźnie uprzywilejowana by decydować, kto komu wiele zawdzięcza. Kto jej dał to prawo? Chyba ona sama i przeświadczenie, że jeśli jest się spadkobierczynią fortuny medialnej, to można wydawać pewne sądy. Nas dziwi też, że torebek nie dostaną kobiety naprawdę zaangażowane w „pozytywne oddziaływanie\” na społeczeństwo. Tylko że one mają ważniejsze rzeczy do roboty, niż odbieranie modnych akcesoriów.