Para książęca przez ostatnie kilka dni przebywała w USA, gdzie spotkała się m.in. z prezydentem Joe Bidenem, ale nie z własną rodziną. Kulminacją wizyty księcia Williama (40 l.) i księżnej Kate (40 l.) w USA była piątkowa uroczystość w Bostonie na rzecz ochrony środowiska.

Księżna Walii zachwyciła (jak zwykle) w jasnozielonej sukni i jednej z kultowych elementów kolekcji biżuterii księżnej Diany. W takiej stylizacji przybyła z księciem Williamem na ceremonię rozdania nagród Earthshot 2022.

Ujawniono na co tak naprawdę umarła królowa Elżbieta II

Ubrana w sukienkę z długimi rękawami i odkrytymi ramionami Solace London, model „Sabina” (za ok. 2300 złotych) pożyczoną z wypożyczalni Hurr, pasowała do klimatu imprezy, związanego z naturą. W niemal identycznej stylizacji w 1993 roku pojawiła się księżna Diana podczas wizyty państwowej w Malezji.

Księżna Kate znów jak księżna Diana

Księżna Kate miała na sobie olśniewające wiszące kolczyki i szmaragdowo-diamentowy naszyjnik typu choker, który księżna Diana często nosiła (a nawet nosiła jako opaskę na głowę w 1985 roku).

To trzeba zobaczy, księżna Kate i książę William na meczu NBA

Błyszczący szmaragdowy naszyjnik królowej Marii nie był widziany od czasów śmierci Diany. Ciekawskich na pewno zainteresuje fakt, że ten bezcenny naszyjnik został stworzony „przez przeprojektowanie szmaragdowo-diamentowego naszyjnika, który został podarowany królowej Marii podczas podróży Delhi Durbar w 1911 roku”.