W „The Voice of Poland” nadal trwają przesłuchania w ciemno. W nadchodzącym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć występ wnuczki jednej z najbardziej znanych polskich aktorek – Grażyny Szapołowskiej.

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice of Poland”. Teraz pokazała mu, co potrafi

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w „The Voice of Poland”

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u „The Voice of Poland”.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Karolina swoje umiejętności wokalne zaprezentuje nie tylko w „The Voice of Poland”. Już cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej „Kochaj Mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej – reżyserka Katarzyna Jungowska. I okazuje się, że początkowo Karolina odmówiła babci wspólnego występu…

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej?  Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

ZOBACZ TEŻ:

Finalistka „The Voice of Poland” tuż przed POWAŻNĄ operacją!

Margaret nie wróci do „The Voice of Poland”. TVP zabrała głos

Karolina Matej gra na fortepianie

Karolina Matej śpiewa

Karolina Matej/fot. Jan Bogacz/TVP

Karolina Matej w "The Voice of Poland"

Karolina Matej/fot. Jan Bogacz/TVP

Grażyna Szapołowska z wnuczką

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej/fot. Jan Bogacz/TVP

Karolina Matej na scenie

Karolina Matej/fot. Jan Bogacz/TVP