Gwyneth Paltrow (46 l.) zasłynęła jako zdolna aktorka, jest laureatką Oscara za rolę w filmie „Zakochany Szekspir„. Dodatkowo aktorka od wielu lat zaangażowana jest w przeróżne kampanie społeczne, dotyczące zwiększenia świadomości kobiet w sparwach zdrowotnych i poprawy jakości ich życia. Gwiazda od wielu lat promuje zdrowy tryb życia. Teraz jest na językach wszystkich fanów za sprawą zdjęcia, na którym pozuje KOMPLETNIE NAGO.

To DZIWNE czy normalne? Gwyneth Paltrow naprawia związek byłego męża z Dakotą Johnson

Gwyneth Paltrow pozuje nago. Zdjęcie wywołało spore poruszenie wśród fanów

Gwyneth Paltrow jest jedną z tych aktorek, które postanowiły ograniczyć do minimum korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Aktorka pokazuje innym kobietom, jak można starzeć się z godnością ale przy okazji ciesząc się pełnym zdrowiem. Paltrow jest zwolenniczką słynnej diety paleo, polegającej na spożywaniu wyłącznie tych produktów, które znane były jaskiniowcom. W wywiadach nie unika tematów związanych z pojawianiem się zmarszczek i nieuchronnym starzeniu się tylko otwarcie mówi o zmianach zachodzących w swoim ciele i tłumaczy jak ważną rzeczą jest samoakceptacja.

Strona poświęcona stylowi życia który promuje Gwyneth Paltrow, Goop, po raz kolejny znalazła się na językach wszystkich, po tym jak zdjęcie blond nagiej kobiety pojawiło się na Instagramie marki. Na zdjęciu możemy obejrzeć aktorkę, która pozuje całkowicie nago na tle pięknej natury.

Okłamujemy samych siebie z dobrych i złych powodów, samoobrony lub samo sabotażu (które często są jednym i tym samym). Ale dlaczego? Intuicyjne i pełne wyjaśnienie, dlaczego słuchanie własnego ciała jest najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, aby pozbyć się uprzedzeń do samych siebie- głosił podpis zdjęcia z nagą Gwyneth, promujący opowieść „uzdrowiciela energii ”Dana Childs.

Fani firmy Goop, założonej przez aktorkę, odwiedzają witrynę, aby uzyskać porady na każdy temat, od odnowy biologicznej po zakupy i rekomendacje dotyczące podróży. Prowokujący post zszokował niektórych fanów. Jedni nie byli pewni, czy kobieta na zdjęciu to Gwyneth Paltrow, czy modelka pozująca do artykułu.

Inny fan strony twierdził, że zdjęcie kobiety to „taki powierzchowny wyidealizowany obraz”. Hejterzy natychmiast oskarżyli aktorkę, że promuje wyidealizowany obraz kobiecego ciała. Ktoś napisał, że ten post promuje nierealistyczny wizerunek ciała i  uprzedmiotawia kobiety.

Niektórzy bronili zdjęcia, mówiąc, że wszystkie ciała są piękne bez różnicy w jakim rozmiarze. Wszyscy, wyluzujcie! To ciało – wtrąciła się druga osoba. – Tylko dlatego, że to nie jest twoje ciało, przestań je oceniać! Wszystkie twoje złośliwe docinki odzwierciedlają twoją niepewność. ” – pisali fani Paltrow

Gwyneth Paltrow z rodziną i Bradem Falchuk wróciła do domu po wakacjach. Fot.Forum.

Co myślicie o nagim zdjęciu aktorki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gwyneth Paltrow pokazała swoje dzieci. Jak one wyrosły!

Zmęczona Gwyneth Paltrow bez makijażu wróciła z wakacji (ZDJĘCIA)

Gwyneth Paltrow żartuje ze starych zdjęć: Brad Pitt wyglądał jak jego partnerki

Sonda

poll-violet

Co sądzicie o stroju Gwyneth?