Jennifer Garner (51 l.) została gwiazdą okładki najnowszego numeru magazynu Allure. Aktorka poszła na całość i zaszalała z wizerunkiem w kilku perukach i seksownych stylizacjach. W sieci od razu pojawiło się zainteresowanie jej odmienionym i zmysłowym wizerunkiem, „Niech Ben żałuje”, pojawiły się komentarze dotyczące jej byłego Bena Afflecka.

Ben Affleck tłumaczy się z oskarżeń pod adresem Jennifer Garner

W wywiadzie zatytułowanym „Jennifer Garner: Nie jestem dobra w byciu fałszywą”, gwiazda przyznaje, że chciałaby pójść do szkoły teologicznej, „Naprawdę wolałabym być pastorem”. Aktorka podobno często uczęszcza do kościoła protestanckiego ze swoją trójką dzieci.

 

Odmieniona Jennifer Garner na okładce Allure

Jennifer Garner, która ma troje dzieci z byłym mężem Benem Affleckiem wyznała, że jej dzieci nie lubią oglądać jej filmów. Wolą filmy, w których gra ich słynny tata.

Jennifer Garner o początkach macierzyństwa, „Koszmar”

„Nie mają nic przeciwko obserwowaniu swojego taty, ale w pewnym sensie chcą, żebym była ich mamą. Nie chcą widzieć, jak się denerwuję, a kobiety częściej płaczą w filmach I tak naprawdę nie chcą mnie widzieć w romantycznych scenach”.

Trzeba przyznać, że Jennifer Garner wygląda pięknie w sesji dla magazynu Allure. To wielka odmiana, biorąc pod uwagę, że zazwyczaj widzimy aktorkę w codziennych sytuacjach, bez makijażu i „domowych” stylizacjach.