WOW! Zachwycająca Kate Middleton w czarnej stylizacji. Wygląda jak prawdziwa księżniczka (FOTO)

Kate po ciążach może pochwalić się rewelacyjną sylwetką

WOW! Zachwycająca Kate Middleton w czarnej stylizacji. Wygląda jak prawdziwa księżniczka (FOTO) źródło FORUM
/ 11.02.2020 /

Księżna Kate (38 l.) jest doskonałym przykładem, że można być osobą miłą, skromną a przy tym należeć do rodziny królewskiej. Uwielbiana przez tłumy, a każda z jej stylizacji natychmiast rozchodzi się jak świeże bułeczki. Kate i William towarzyszyli Księciu Karolowi i księżnej Camilli podczas królewskich odwiedzin nowego Centrum Obrony Rehabilitacji Medycznej w Loughborough. Ta czwórka wyglądała, jakby świetnie bawiła się w swoim towarzystwie.

Dziewczynka była rozczarowana księżną Kate. Według niej NIE wyglądała jak KSIĘŻNICZKA

Szczęśliwa Księżna Kate w granatowym komplecie Aleksandra McQueena

Książę Walii i księżna Kornwalii odwiedzili pięć miejsc w Leicester i okolicy podczas królewskiej wycieczki objazdowej. Dołączyła do nich Kate razem z Williamem i całą czwórką wybrali się na zwiedzanie centrum dla rannego personelu wojskowego. Okazało się, że w takim składzie wywiązywali się z królewskich obowiązków 9 lat temu!

Księżna Kate robi mleczne szejki i naprawia okaleczony wizerunek rodziny królewskiej (ZDJĘCIA)

Humory dopisywały i nawet posępny zazwyczaj Karol postanowił zaszaleć i wziął udział razem z Williamem w rozgrywce kosza na wózkach inwalidzkich. Kate i Camilla były rozbawione całą sytuacją, szczerze się uśmiechając. Królewska czwórka została oprowadzona po centrum, odwiedzając niektóre z pomieszczeń przeznaczonych do terapii i obserwując pacjentów wykonujących sesje rehabilitacyjne na siłowni.

Książę Walli Księżna Kate Książę William

Fot.Forum/PA Images

DMRC Stanford Hall rehabilituje poważnie rannych członków Brytyjskich Sił Zbrojnych, jednocześnie pomagając w przywróceniu rannych do pracy – czytamy na oficjalnym profilu Pałacu Kensington

William, Kate, Charles i Camilla byli w doskonałym nastroju, gdy razem przybyli do centrum. Książę Karol miał na sobie brązowy płaszcz, a William zdecydował się na klasyczny garnitur.

Kate wyglądała jak zwykle pięknie i stosownie do okazji. Miała na sobie granatowy komplet od Aleksandra McQueena składający się z długiej spódnicy i góry przypominającej mundur, ozdobionej złotymi guzikami. Do tego dobrała zwisające diamentowe kolczyki i czarne kozaki. Księżna Camilla postawiła na ciemnozielony płaszcz i czarny kapelusz.

Księżna Kate z pozostałymi członkami rodziny królewskiej na Instagramie:

View this post on Instagram

Today The Prince of Wales and The Duchess of Cornwall, together with The Duke and Duchess of Cambridge visited the Defence Medical Rehabilitation Centre, to meet patients and staff. DMRC Stanford Hall rehabilitates some of the most seriously injured members of the British Armed Forces, whilst also helping to return those who have been injured in the course of training to work. Facilities at the centre includes gyms, swimming and hydrotherapy pools, alongside social spaces and places for relaxation. DMRC Stanford Hall is part of the Defence and National Rehabilitation Centre (DNRC) programme, which was spearheaded by the late Duke of Westminster to provide 21st century clinical rehabilitation for the Armed Forces and the Nation on the Stanford Hall estate — In 2018 The Duke of Cambridge attended a special ceremony as the Defence facility was handed over to the nation by the current The Duke of Westminster. Photos © PA

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Kate promienieje. Być może jej mąż się do tego przyczynił. O plotkach o rzekomym konflikcie w związku małżeńskim Kate i Williama nie ma śladu. Ostatnio sam William publicznie skomplementował swoją żonę. Wszystko wskazuje na to, że ich związek kwitnie.

Mimo wszystko nie trudno zauważyć, że kogoś brakuje na wspólnych zdjęciach rodziny królewskiej. Mowa oczywiście o Meghan Markle i Księciu Harry’m. Zanim Meghan poślubiła Harry’ego – razem z Kate i Williamem uczestniczyli w ważnych wydarzeniach. Teraz wszystko się zmieniło a Meghan z mężem i synem mieszkają w Kandzie. Nikt nie mógł spodziewać się takiego obrotu spraw.

Wygląda na to, że „święta czwórka” Sussex’owie i Cambridges’owie nie prędko będą mieli okazję, by współpracować.

Księżna Kate

Fot.Forum/PA Images

Księżna Kate Książę William

Fot.Forum/PA Images

Co myślicie o stylizacji księżnej Kate?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Czy to prezent od Williama? Księżna Kate pokazała nową bransoletkę

Księżna Kate w spódnicy z ZARY, którą dziewczyny już dawno pokochały

Kate Middleton odtrąca męża. Niezręczne zachowanie w telewizji (WIDEO)

Księżna Kate

Fot.Forum/PA Images

Księżna Kate

Fot.Forum/PA Images

Księżna Kate

Fot.Forum/PA Images

POLECANE DLA CIEBIE