Kasia Kowalska, która jest mamą 23-letniej Oli, opublikowała na Instagramie poruszające nagranie. Wyznała w nim, że jej córka ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Poprosiła wszystkich o pozostanie w domu.

NIGDY za nim nie tęskniłam – Ola, córka Kasi Kowalskiej o swoim ojcu

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ma koronawirusa

Córka wokalistki mieszka i studiuje w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że została zarażona koronawirusem i przebywa w szpitalu. Jej stan jest poważny, wymaga intubacji. Jej mama dodała na Instagram nagranie, w którym mówi:

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację.

Kasia Kowalska apeluje do internautów, aby zostali w domu, bo sprawa naprawdę jest poważna…

Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc… Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie.

Coraz więcej gwiazd i znanych osób walczy z KORONAWIRUSEM. Kto jest zarażony?

Kasia ma córkę Aleksandrę ze związku z muzykiem Kostkiem Joriadisem oraz syna Ignacego z Marcinem Ułanowskim.

Kasia Kowalska z synem i córką

Kasia Kowalska z synem Ignacym i córką Olą fot. AKPA

Kasia Kowalska z synem i córką

Kasia Kowalska z synem i córką fot. AKPA