Syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma bardzo rzadko występujący guz wątroby: „Wynik histopatologiczny dał przerażającą odpowiedź – MALIGNANT RHABDOID THUMOR LIVER. Jeden z najrzadszych, bardzo agresywnych i opornych na leczenie nowotworów złośliwych – mięsak tkanek miękkich, a w naszym przypadku wątroby” – poinformowała Magda.

Internauci krytykują zbiórkę pieniędzy Magdy Stępień. Odpowiada: „mieszkam u mamy w jednym pokoju”

Nowa dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka odpowiada hejterom

Na szczęście z pomocą przyszła jej Anna Lewandowska, która pomogła znaleźć najlepszą klinikę specjalizującą się w leczeniu onkologicznym w Izraelu. Z tej okazji Magda Stępień zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie synka i w ciągu 7 godzin zebrała kwotę 350 tysięcy złotych. Część fanów rozjuszyła informacja zarówno o samej zbiórce jak i zebranej w rekordowym tempie kwocie. Zaczęto zadawać pytania dlaczego ojciec dziecka, który jako znany piłkarz zarabia znacznie więcej niż przeciętni Polacy nie dołożył się do leczenia dziecka lub nie pożyczył pieniędzy od swoich bogatych kolegów. Nie tak dawno temu Jakub Rzeźniczak chwalił się, że zabrał swoją nową partnerkę Paulinę Nowicką do Nowego Jorku, gdzie wynajął helikopter i zafundował jej przelot nad drapaczami chmur. Prócz tego oświadczył się jej pierścionkiem wartym 50 tysięcy złotych. Tymczasem w temacie zbiórki na leczenie syna uparcie milczał i blokował komentarze.

Niestety hejt spadł nawet na nową dziewczynę piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka. Pod jednym ze zdjęć Pauliny Nowickiej rozpętała się burza na temat jej nowego związku. Jedna z internautek stwierdziła, że powinno jej być wstyd przed całą Polską:

Teraz to już raczej w tym kraju pani nie zrobi kariery. Przykro, naprawdę, jest chyba pani wstyd przed całą Polską, że odebrała pani ojca dziecku, które teraz nie wiadomo, czy przeżyje – czytamy.

Magda Stępień ujawniła wysokość ALIMENTÓW jakie dostaje od Rzeźniczaka!

Paulina odpowiedziała na komentarz. Zapewnia, że zaczęła spotykać się z piłkarzem dopiero po tym, jak rozstał się z Magdą Stępień:

Nikogo nikomu nie odebrałam. Z Kubą zaczęliśmy się spotykać, jak rozstał się ze swoją poprzednią partnerką. Proszę mnie nie wciągać w chorobę, która dotknęła Kuby syna – odpowiedziała Nowicka.

Fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Za chwilę pojawiła się kolejna internautka, która przestrzegła Paulinę, że może skończyć tak samo, jak poprzednie partnerki sportowca:

Ale już jesteś w to wciągnięta. Wiedziałaś, że ma dwójkę dzieci. Myślisz, że je oleje dla ciebie, ale pomyśl, że możesz skończyć tak samo, jak mu się znudzisz – pisze obserwatorka.

Jakub Rzeźniczak pokazał nową partnerkę na Instagramie!

Nowicka nie zamierza milczeć. Odpowiedziała internautce, że powinna zająć się swoimi spawami i poleciła otworzyć jej usługi wróżbiarskie:

Nie wiem, skąd wnioski o olaniu. Posłuchaj, nie znasz mnie, więc zajmij się swoim życiem. Jeśli jesteś taką wróżką, to otwórz swoją działalność, jak ktoś będzie chciał korzystać z twoich usług, to śmiało, ale ja nie potrzebuję twoich wyssanych z palca teorii – napisała Paulina.

Co myślicie o takim zachowaniu?

Fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Magda Stępień, dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka, pokazuje brzuch ciążowy w samej bieliźnie. Zdradza, że przytyła już 20 kg

Magda Stępień, dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka, pokazuje brzuch ciążowy w samej bieliźnie. Zdradza, że przytyła już 20 kg

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień przy choince

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25