Krzysztof Stanowski wtrącił się do głośnej afery w sieci na temat zbiórki na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Internauci byli rozgoryczeni, że znany piłkarz nie ma 350 tys. złotych na ratowanie syna, wypominając mu drogie wakacje w Stanach Zjednoczonych.

Krzysztof Stanowski staje w obronie Rzeźniczaka

Krzysztof Stanowski o byłych partnerkach Jakuba Rzeźniczaka

Krzysztof Stanowski postanowił porozmawiać z Jakubem Rzeźniczakiem, który milczał przez ostatni czas. Dziennikarz w swoim programie na YouTubie „Dziennikarskie Zero” przekazał widzom, co powiedział mu piłkarz i wyraził swoją opinię na temat całej afery.

Wypowiedź Stanowskiego wywołała ogromne emocje, przede wszystkim, dlatego, że bronił sportowca. Jednak największy skandal wywołał komentarz na temat byłych partnerek Rzeźniczaka:

W kółko słyszę od tych wszystkich dziewczyn, że zostały, o Jezu, porzucone przez Jakuba Rzeźniczaka. (…) Tylko ku*wa każdy to wiedział, że zostaną porzucone. Same wskakiwałyście do tego łóżka. Jeszcze było gorące po poprzedniej dziewczynie, a wy już hop do pościeli. Już! Bo ze mną będzie inaczej (…) Przestańcie już skamleć, że zostałyście porzucone (…), dokładnie wiedziałyście, na co się piszecie – mówił na antenie.

Magda Stępień odpowiada na słowa Rzeźniczaka: „Jego wsparcie jest zerowe”

Krzysztof Stanowski ujawnił nawet, że Jakub wcale nie zdradził Magdy Stępień z obecną partnerką: po prostu nie był w stanie z nią żyć:

Nie był w stanie z nią funkcjonować (…). Powiedział mi, że długo się zastanawiał, czy wyjść z tego związku na początku ciąży jego partnerki, pod koniec czy dopiero jak się dziecko urodzi. Wiedział, że nie ma dobrego momentu na to – powiedział Stanowski.

Co o tym myślicie?

Rzeźniczak KOMENTUJE zbiórkę Magdy Stępień: „Ja za wylotem NIE jestem. Ma dobrą opiekę w Polsce”

Jakub Rzeźniczak odwiedził byłą partnerkę w szpitalu. Pokazał pierwsze zdjęcie z Oliwierem

Jakub Rzeźniczak odwiedził byłą partnerkę w szpitalu. Pokazał pierwsze zdjęcie z Oliwierem