O Magdzie Stępień nie przestaje być głośno odkąd poinformowała, że u jej 6-miesięcznego synka wykryto guza wątroby. Okazało się, że Oliwier cierpi na jeden z najrzadszych i opornych na leczenie nowotworów złośliwych, którego nie da się leczyć w Polsce.

Na szczęście z pomocą przyszła jej Anna Lewandowska, która pomogła znaleźć najlepszą klinikę specjalizującą się w leczeniu onkologicznym w Izraelu. Z tej okazji Magda Stępień zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie synka i w ciągu 7 godzin zebrała kwotę 350 tysięcy złotych.

Internauci krytykują zbiórkę pieniędzy Magdy Stępień. Odpowiada: „mieszkam u mamy w jednym pokoju”

Magda Stępień ujawniła wysokość ALIMENTÓW jakie dostaje od Rzeźniczaka na syna!

Chociaż niewątpliwie wiele osób życzy jej synkowi powrotu do zdrowia, część fanów rozjuszyła informacja zarówno o samej zbiórce jak i zebranej w rekordowym tempie kwocie. Zaczęto zadawać pytania dlaczego ojciec dziecka, który jako znany piłkarz zarabia znacznie więcej niż przeciętni Polacy nie dołożył się do leczenia dziecka lub nie pożyczył pieniędzy od swoich bogatych kolegów. Nie tak dawno temu Jakub Rzeźniczak chwalił się, że zabrał swoją nową partnerkę Paulinę Nowicką do Nowego Jorku, gdzie wynajął helikopter i zafundował jej przelot nad drapaczami chmur. Prócz tego oświadczył się jej pierścionkiem wartym 50 tysięcy złotych. Tymczasem w temacie zbiórki na leczenie syna uparcie milczał i blokował komentarze.

Z kolei Magdzie Stępień zarzucono hipokryzję w temacie zbiórki i zaczęto wyliczać jej zagraniczne podróże – nie tak dawno temu modelka chwaliła się wyjazdem na Malediwy oraz miesięcznym pobytem w Dubaju. Ostatecznie Magda Stępień wydała na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała o swojej złej sytuacji materialnej, gdzie jak sama wyznała mieszka z Oliwierem u swojej mamy, a przez pandemie straciła pracę. Wśród komentujących jak bumerang powracał jednak temat drogich ubrań i zagranicznych wyjazdów Magdy. Jedna z internautek pół żartem stwierdziła, że wszystkie drogie zachcianki Magdy najprawdopodobniej pochodzą z alimentów, które płaci Rzeźniczak na swojego syna.

Jak się jednak okazuje Magda traktuje temat alimentów od byłego partnera bardzo poważnie i od razu dokonała korekty tego stwierdzenia, przy okazji między słowami sugerując, że tata Oliwiera nie jest zbyt szczodry:

Alimenty są na dziecko, a nie na mnie – to raz, a dwa – gdybym nawet chciała z nich skorzystać, to by nie starczyło

Wcześniej w rozmowie z serwisem Co Za Tydzień Magda Stępień wyjawiła ile dokładnie dostaje alimentów od Jakuba Rzeźniczaka:

(…) Gdybym miała, sprzedałabym wszystko bez zastanowienia (…). Nie pracuję, od kiedy urodził się Oliwierek, więc nie zarabiam. W ostatnich miesiącach żyłam z 3 tys. alimentów – pożaliła się serwisowi

Jak myślicie, czy ojciec Oliwiera w końcu odniesie się do komentarzy internautów w kwestii swoich finansów i opłacania leczenia syna?

Magda Stępień w 7 godzin zebrała pieniądze na leczenie Oliwiera! „Udało się synku, lecimy”

Magda Stępień się nie poddaje! Wrzuciła nowe zdjęcie ze szpitala

fot. Instagram: magdalena___stepien

Magda Stępień wyjechała na miesiąc pławić się w luksusach. Wiemy GDZIE!

Magda Stępień, fot. Instagram: magdalena___stepien

Magda Stępień rozpoczęła zbiórkę pieniędzy dla syna. Pomogła jej Anna Lewandowska

Magda Stępień w 7 godzin zebrała pieniądze na leczenie Oliwiera! "Udało się synku, lecimy"

fot. Instagram: magdalena___stepien

Magdalena Stępień spełniła swoje marzenie i poleciała na Malediwy

Magdalena Stępień, fot. Instagram: magdalena___stepien

Magda Stępień znów wyjechała na wakacje. Tym razem aż na miesiąc!

Magda Stępień wyjechała na miesiąc pławić się w luksusach. Wiemy GDZIE!

Magda Stępień, fot. Instagram: magdalena___stepien

Magda Stępień wyjechała na miesiąc pławić się w luksusach. Wiemy GDZIE!

Magda Stępień, fot. Instagram: magdalena___stepien

Magdalena Stępień spełniła swoje NAJWIĘKSZE MARZENIE!