Książę Harry (38 l.) przebywa aktualnie w Japonii, gdzie uczestniczy w uroczystościach Międzynarodowego Towarzystwa Promocji Sportu (ISPS). Książę Harry pojawił się na panelu z byłym graczem rugby z Nowej Zelandii, Danem Carterem i kumplem – graczem polo – Ignacio „Nacho” Figuerasem (46 l.). Panowie rozmawiali o sile sportu, społeczności i filantropii.

Książę Harry, Meghan i Hollywood. Co będzie się działo?

Książę Harry i Nacho Figueras, którzy przyjaźnią się od lat znaleźli również czas na zakupy… dla swoich żon, „Zakupy dla naszych żon”, tak podpisał ich wspólne zdjęcie znany gracz polo.

Mimo, że panowie próbowali ukrywać się przed wzrokiem wścibskich podczas swojej wizyty w Tokio, byli podobno bardzo przyjaźni, odmachiwali na pozdrowienia, byli uśmiechnięci i chętnie pozowali do zdjęć z fanami.

Książę Harry bawi się świetnie w Tokio

Książę Harry ma przylecieć do Singapuru już w najbliższą sobotę i zagrać w turnieju polo – Sentebale ISPS Handa Polo Cup, podczas którego zbierane będą pieniądze dla organizacji charytatywnej, której jest współzałożycielem i która zbiera pieniądze dla dzieci w Lesotho.

Książę Harry i Meghan bliscy bankructwa? To ma ich uratować

W tym samym czasie Meghan Markle pojawiła się na finałowym koncercie Taylor Swift. Podczas, gdy książę Harry pracuje na rzecz swoich fundacji w Azji, Meghan opiekuje się ich dwójką dzieci w USA.

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku fot. / Reuters / Forum

Książę Harry PIERWSZY raz o córeczce Lilibet: "Do tej pory mieliśmy wielkie szczęście..."

Książę Harry PIERWSZY raz o córeczce Lilibet: „Do tej pory mieliśmy wielkie szczęście…”

Książę Harry bawi się z psem

Fot. GAC/MEGA / The Mega Agency / Forum

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum